2:0
2:0
- : -

FK Slovan J.Hradec - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 7:4
7. Ida Matějková, 10. Vendula Kupková, 10. Kateřina Kupková, 20. Klára Asterová, 30. Klára Asterová, 35. Ida Matějková, 44. Klára Asterová - 9. Lada Tancerová, 10. Lada Tancerová, 12. Pavla Vlčková, 12. Lada Tancerová; rozhodčí: Josef Pařízek - David Štos; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Kristýna Hrbková ? - Tereza Mlezivová ?; po třetinách: 3:4, 2:0, 2:0;
45:00
43:30
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Asterová, asistoval Ida Matějková (7:4).
41:26
Timeout FK Slovan J.Hradec
34:01
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
34:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ida Matějková, asistoval Kateřina Kupková (6:4).
30:00
30:00
29:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Asterová bez asistence (5:4).
19:50
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Asterová, asistoval Kateřina Kupková (4:4).
15:00
15:00
11:28
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Lada Tancerová, asistoval Zuzana Nevařilová (3:4).
11:10
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavla Vlčková, asistoval Veronika Vrbová (3:3).
09:51
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Lada Tancerová bez asistence (3:2).
09:39
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Kateřina Kupková, asistoval Ida Matějková (3:1).
09:24
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vendula Kupková bez asistence (2:1).
09:21
Vyloučen hráč Lada Tancerová družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
08:43
06:09
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ida Matějková, asistoval Aneta Chvojková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a David Štos.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Kristýna Hrbková; hráči v poli: Adéla Žoudlíková, Vendula Kupková, Aneta Chvojková, Klára Asterová, Ida Matějková