3:2
4:4
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FK Slovan J.Hradec 11:9
5. Klára Dudová, 9. Adéla Robenhauptová, 9. Nikola Malátová, 14. Nikola Malátová, 16. Eva Stehlíková, 19. Kristýna Petržalová, 23. Jana Trnková, 38. Vendula Podzimková, 40. Adéla Robenhauptová, 44. Zuzana Hynková, 45. Eva Stehlíková - 7. Klára Florková, 7. Lucie Kaiseršotová, 10. Klára Asterová, 17. Lucie Kaiseršotová, 28. Klára Asterová, 32. Lucie Kaiseršotová, 33. Lucie Kaiseršotová, 38. Lucie Kaiseršotová, 42. Klára Florková; rozhodčí: Libor Štěcha - Jiří Kučera; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Anežka Dudáčková ?, Veronika Schönigerová ? - Natálie Petráková ?, Kristýna Hrbková ?; po třetinách: 4:3, 3:2, 4:4;
45:00
44:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Eva Stehlíková, asistoval Nikola Malátová (11:9).
43:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Zuzana Hynková, asistoval Jana Dítětová (10:9).
41:35
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Florková bez asistence (9:9).
39:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adéla Robenhauptová, asistoval Vendula Podzimková (9:8).
37:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vendula Podzimková, asistoval Ivana Machová (8:8).
37:21
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Lucie Kaiseršotová, asistoval Klára Asterová (7:8).
32:49
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
32:49
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Lucie Kaiseršotová, asistoval Aneta Slipková (7:7).
32:49
Střídání brankáře. Nový brankář Veronika Schönigerová družstva FBC Štíři Č. Budějovice
31:55
Vyloučen hráč Eva Stehlíková družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
31:28
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Lucie Kaiseršotová bez asistence (7:6).
30:00
30:00
27:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Asterová, asistoval Aneta Chvojková (7:5).
22:20
Timeout FK Slovan J.Hradec
22:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jana Trnková, asistoval Karolína Hrubá (7:4).
19:49
Vyloučen hráč Nikola Malátová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Kristýna Petržalová, asistoval Adéla Robenhauptová (6:4).
13:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Nikola Malátová, asistoval Eva Stehlíková (4:3).
09:46
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Asterová, asistoval Lucie Kaiseršotová (3:3).
08:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Nikola Malátová, asistoval Klára Dudová (3:2).
08:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adéla Robenhauptová bez asistence (2:2).
06:55
06:24
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Florková, asistoval Aneta Chvojková (1:1).
04:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Klára Dudová, asistoval Nikola Malátová (1:0).
01:28
Vyloučen hráč Karolína Hrubá družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Natálie Petráková; hráči v poli: Aneta Chvojková, Adéla Žoudlíková, Klára Asterová, Lucie Kaiseršotová, Aneta Slipková
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Veronika Schönigerová; hráči v poli: Zuzana Hynková, Jana Dítětová, Nikola Malátová, Eva Stehlíková, Klára Dudová