1:3
0:6
- : -

FK Slovan J.Hradec - Spartak Pelhřimov 3:14
12. Ida Matějková, 15. Denisa Píglová, 19. Lucie Kaiseršotová - 4. Lucie Sůvová, 4. Nella Snížková, 9. Lucie Sůvová, 14. Blanka Břečková, 14. Petra Němcová, 16. Petra Němcová, 24. Nella Snížková, 26. Blanka Břečková, 32. Petra Němcová, 33. Nella Snížková, 36. Nella Snížková, 37. Petra Němcová, 38. Lucie Sůvová, 40. Michaela Opicová; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Václav Paletář; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Natálie Petráková ? - Šárka Domanská ?; po třetinách: 2:5, 1:3, 0:6;
45:00
43:01
Vyloučen hráč Aneta Slipková družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
39:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Michaela Opicová, asistoval Petra Němcová (3:14).
39:13
Vyloučen hráč Lucie Sůvová družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
37:55
Vyloučen hráč Aneta Slipková družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
37:01
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lucie Sůvová bez asistence (3:13).
36:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petra Němcová, asistoval Lucie Sůvová (3:12).
35:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Nella Snížková, asistoval Blanka Břečková (3:11).
32:34
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Nella Snížková z trestného střílení (3:10).
32:34
Nela Snížková zneužila nové pravidla o nájezdech a vychutnala si golmanku JH.
31:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petra Němcová, asistoval Michaela Opicová (3:9).
31:29
Hnedle, co jsem to dopsal, tak kanonýrka Němcová propaluje vše.
31:20
Pelhřimov sice na balonku, ale bez střely.
30:00
30:00
Druhá třetina vyšla lépe Pelhřimovu, který postupně navyšuje své vedení, Hradec hrozí především z brejků.
30:00
29:57
Vyloučen hráč Ida Matějková družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
25:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Blanka Břečková, asistoval Štěpánka Razimová (3:8).
23:31
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Nella Snížková, asistoval Michaela Hazová (3:7).
22:00
Velká pochvala pro Adél Žoudlíkovou, která už několikátým blokem zabránila velkou šanci Pelhřimova.
18:38
Vyloučen hráč Štěpánka Razimová družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:12
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Lucie Kaiseršotová, asistoval Ida Matějková (3:6).
16:00
Domanská teď předvedla zákrok dne. Chytat a žonglovat při tom se jen tak nevidí.
15:09
15:00
15:00
Sledujeme poměrně útočné utkání, ve kterém se diváci nenudí. Pelhřimov je efektivnější v zakončení a i více si vytvořil šancí a po zásluze vede.
15:00
14:42
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Denisa Píglová, asistoval Klára Asterová (2:5).
14:39
Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil Klára Asterová.
13:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petra Němcová bez asistence (1:5).
13:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Blanka Břečková, asistoval Nella Snížková (1:4).
11:22
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ida Matějková bez asistence (1:3).
08:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lucie Sůvová, asistoval Petra Němcová (0:3).
08:04
Velká šance v oslabení pro Asterovou, která nakonec přestřeluje bránu.
06:55
Vyloučen hráč Denisa Píglová družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
05:00
První pět minut poměrně vyrovnané utkání až na ty góly.
04:06
Vyloučen hráč Zuzana Trávníková družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za špatné vybavení.
03:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Nella Snížková, asistoval Zuzana Trávníková (0:2).
03:12
00:38
Utkání začalo. Pan trenér pelhřimovských holek hraje hada na mobilu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Natálie Petráková; hráči v poli: Aneta Chvojková, Adéla Žoudlíková, Lucie Kaiseršotová, Klára Asterová, Ida Matějková