1:1
8:3
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PANTHERS OTROKOVICE 10:7
3. Kryštof Indruch, 23. Kryštof Indruch, 46. Michal Konrád, 48. Štěpán Kouřil, 56. Jakub Ruč, 56. Michal Konrád, 57. Jiří Suchomel, 59. Kryštof Indruch, 59. Kryštof Indruch, 60. Michal Konrád - 1. Radim Jančík, 11. Pavel Malošík, 12. Michal Samohýl, 23. Pavel Malošík, 42. Adam Javořík, 53. Jan Michálek, 57. Radim Jančík; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: David Slavíček 8 - Jan Vorálek 5; po třetinách: 1:3, 1:1, 8:3;
60:00
Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni David Slavíček a Jan Vorálek
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Romana Jandy: Odvaha, ochota, obětavost, pak taky dvakrát Otrokovice, Ostrava, Olomouc a na závěr jedno malé slovo s velkým významem pro všechny Gullivery.......TÝM. Zasloužený postup do TOP12. Dnešnímu soupeři patří velký respekt a velké dík za férovost, bojovnost a florbalovou kvalitu. Přeji dobrou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra Otrokovic: Dneska zápas se vším všudy, který jsme si bohužel prohráli individuálními chybami. Gratuluji soupeři k postupu.
60:00
59:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Filip Konstant (10:7).
58:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Štěpán Kouřil (9:7).
58:06
Otrkovice to opět zkoušejí v šesti
58:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch bez asistence (8:7).
57:54
Otrokovice jdou do šesti
56:53
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Michael Kořének (7:7).
56:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Michal Konrád (7:6).
56:10
Neskutečny obrat. Dva rychlé góly a Gulls jsou opět v zápase
55:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Lukáš Kučera (6:6).
55:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Ruč, asistoval Tomáš Vejmělka (5:6).
52:13
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Michálek bez asistence (4:6).
52:13
Tento gol ale může Guliverům zavařit.
49:45
Gullivers se konečně zvyšují tempo. Dva vstřelené goly je očividně nakoply
47:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Kryštof Indruch (4:5).
47:53
Po stošestěm zvolání "Pojď" z řad diváku tam konečně padl. Gullivers se dotahuji na jednobodové manko
45:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Jiří Suchomel (3:5).
45:48
Doslova vymodlený gol domácích. Po přihrávce Suchomela už měl Konrád lehkou práci
43:10
Popovksý příhrává golfákem, který spíš mířil na oběžnou dráhu, než na hřiště
41:56
Vyloučen hráč Tomáš Gronych družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
41:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Adam Javořík, asistoval Dalimil Krčma (2:5).
41:38
Ten gol přesně vystihuje sousloví: "nedáš, dostaneš"
33:57
Vyloučen hráč Radim Jančík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
33:57
Zápas se nám mírně vyhrocuje. Jančík odhazuje hokejku soupeře
32:30
Vyloučen hráč Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
27:20
Gullivers vypadají, jako by si dali v poločase dvacet.
22:55
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Malošík, asistoval Michael Kořének (2:4).
22:55
Úvod druhé části opět začíná střeleckým kláním. Na gol Gullivers rychle nacházejí Otrokovice odpověd.
15:43
Vyloučen hráč Denis Ursacher družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:43
Ursacher se snažil protlačit před bránu hostí, bohužel to konči zvednutou levicí rozhodčího
11:06
Zatím střelecky úspěšnější Otrokovice, na co šáhnou to padne.
11:05
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Petr Kopecký (1:3).
10:07
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Malošík, asistoval Radim Jančík (1:2).
10:07
Otrokovice z rozehrávky z rohy a následné přihrávce před bránu dávají gol.
05:52
Vyloučen hráč Tomáš Gronych družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.