1:5
- : -
FBC Liberec

Kanonýři Kladno - FBC Liberec 2:12
33. Matyáš Bachmaier, 53. Matěj Vencl - 14. Lukáš Macháč, 17. Milan Sucharda, 20. Filip Smutný, 21. Lukáš Macháč, 24. Milan Sucharda, 29. Vojtěch Blažek, 33. Šimon Stránský, 42. Vojtěch Janeček, 46. Vojtěch Wiener, 54. Lukáš Macháč, 55. Šimon Stránský, 56. Martin Čermák; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 5:2 + Jakub Jaroš 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Libor Domkař ?, Radek Veselý ? - Ondřej Volejník ?; po třetinách: 0:3, 1:4, 1:5;
60:00
Komentář trenéra domácích: Zápas jsme absolutně nezvládli. Soupeř byl ve všech ohledech lepší a my jsme mu ještě usnadnili cestu k výhře, naším nedůrazem a nekvalitou ve hře s míčkem.
60:00
Děkujeme soupeři za první utkání. Dneska jsme museli předvést velmi dobrý výkon, abychom tady uspěli. Kladno, ikdyž s velmi mladým týmem tak individuálně dobře připravené, bylo aktivní v obraně a to nás nutilo hrát na balónku 100% připravené, bez času na chyby. Dnes jsme to zvládli a díky tomu si odvážíme dobrou pozici do zítřejší odvety na kterou se těšíme. Ještě jednou děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:23
Vyloučen hráč Jakub Svoboda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
57:30
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
57:30
Už třetí trest za minutu
56:54
Vyloučen hráč Vojtěch Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
56:38
Vyloučen hráč Jakub Jaroš družstva FBC Liberec na 5 minut za sekání.
56:20
Skvělá akce 3 na 1 ze strany domácích ale bohužel gol nepadl
55:37
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Šimon Stránský (2:12).
54:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský bez asistence (2:11).
53:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Macháč, asistoval Filip Smutný (2:10).
52:12
Timeout FBC Liberec
52:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Vencl, asistoval Hugo Hübner (2:9).
52:12
Krásná střela Matěje Vencla z půlky hřiště
50:20
Skvělý zákrok Radka Veselého
48:56
Jakub Svoboda skvěle vybojoval míček před bránou ale bohužel se mu nepodařilo dát gol
46:30
Kladno má dost šancí ale furt se jim nedaří je proměnit
45:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Šimon Stránský (1:9).
44:33
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
41:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Janeček, asistoval Ondřej Šorm (1:8).
40:00
40:00
32:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Ondřej Šorm (1:7).
32:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Vojtěch Novák (1:6).
28:06
Timeout Kanonýři Kladno
28:06
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Blažek, asistoval Filip Smutný (0:6).
25:24
Vyloučen hráč Lukáš Macháč družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
23:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Milan Sucharda, asistoval Vojtěch Blažek (0:5).
23:00
Střídání brankáře. Nový brankář Radek Veselý družstva Kanonýři Kladno
20:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Macháč, asistoval Milan Sucharda (0:4).
20:00
20:00
19:41
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Vojtěch Wiener (0:3).
18:26
Monstersave Libora Domkaře
17:13
Liberec navyšuje vedení
16:54
15:37
Sochor se snažil prohodit soupeře mezi nohy ale bohužel se mu to nepodařilo.
14:13
Stránský vyslal silnou střelu ale bohužel mimo.
13:56
Liberec se trefuje do domácí branky a připisuje si tak první branku.
13:38
07:36
Vyloučen hráč Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:11
Vyloučen hráč Filip Sochor družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:00
Zápas je velmi vyrovnaný. Na balonku je ale více aktivní Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Ondřej Volejník; hráči v poli: Milan Sucharda, Vojtěch Blažek, Lukáš Macháč, Matěj Ševčík, Filip Smutný
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Vojtěch Novák, Jakub Svoboda, Jakub Bohuslávek, Matyáš Bachmaier, Filip Sochor