5:1
1:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - ACEMA Sparta Praha 9:2
6. Victoria Binědová, 6. Anežka Matoušková, 9. Kamila Kaslová, 16. Viktorie Plasová, 16. Patricie Suchanová, 20. Kamila Kaslová, 23. Patricie Suchanová, 23. Jana Kňourková, 26. Nela Peteříková - 7. Lucie Dryáková, 23. Barbora Žežulková; rozhodčí: Martin Štofira - David Hertz; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Kateřina Holečková ? - Karolína Hujerová ?; po třetinách: 3:1, 5:1, 1:0;
35:47
Timeout ACEMA Sparta Praha
35:45
Vyloučen hráč Patricie Suchanová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:30
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Linda Langová.
25:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Nela Peteříková bez asistence (9:2).
24:00
24:00
22:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jana Kňourková, asistoval Nikola Gorinová (8:2).
22:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Barbora Žežulková, asistoval Lucie Dryáková (7:2).
22:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patricie Suchanová bez asistence (7:1).
19:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kamila Kaslová, asistoval Patricie Suchanová (6:1).
15:53
15:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Viktorie Plasová, asistoval Nikola Gorinová (4:1).
12:00
12:00
08:45
06:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lucie Dryáková, asistoval Barbora Žežulková (2:1).
05:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Anežka Matoušková, asistoval Lucie Černochová (2:0).
05:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Victoria Binědová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Štofira a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolína Hujerová; hráči v poli: Lucie Dryáková, Barbora Žežulková, Stela Lukovská, Viola Kratochvílová, Veronika Pavlíčková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Linda Langová, Kamila Kaslová, Martina Špetová, Viktorie Plasová, Patricie Suchanová