1:1
0:2
- : -

TJ Sokol Dobříš - FbŠ Bohemians B 1:5
22. Tomáš Pavlíček - 3. Matěj Gubien, 9. Oldřich Pliska, 21. Matěj Pecha, 31. Martin Janoušek, 33. Oldřich Pliska; rozhodčí: Ondřej Jícha - Matěj Beneš; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Šefl ? - Václav Paukner ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:2;
36:00
32:59
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Oldřich Pliska, asistoval Matěj Gubien (1:5).
30:51
Vyloučen hráč David Kolář družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání.
30:11
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek, asistoval Jan Ješetický (1:4).
24:00
24:00
21:37
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Tomáš Pavlíček bez asistence (1:3).
20:03
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Pecha, asistoval David Nedbal (0:3).
12:00
12:00
08:05
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Oldřich Pliska, asistoval Vít Hlaváček (0:2).
07:33
Vyloučen hráč Štěpán Souček družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za bránění ve hře.
05:22
Vyloučen hráč Martin Janoušek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
03:25
Vyloučen hráč Ondřej Vaněk družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za blokování hokejky.
02:43
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Gubien bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Matěj Beneš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Václav Paukner; hráči v poli: Jan Šebek, Vít Hlaváček, Jakub Oriniak, Matěj Gubien, Martin Janoušek