1:5
4:1
- : -

FBC RIPPERS Praha - ACEMA Sparta Praha C 6:8
8. Ondřej Pirunčík, 23. Rudolf Javořík, 26. Lukáš Stoupa, 28. Rudolf Javořík, 28. Lukáš Staněk, 36. Filip Kejla - 9. Tadeáš Herzog, 11. Tadeáš Herzog, 18. Jiří Krejča, 18. Kryštof Plicka, 21. Petr Stránský, 21. Kryštof Plicka, 23. Tadeáš Herzog, 32. Kryštof Plicka; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 5 + Ondřej Pirunčík OS:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Martin Král ? - Jan Pauček ?; po třetinách: 1:2, 1:5, 4:1;
36:00
35:38
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Filip Kejla, asistoval Lukáš Staněk (6:8).
35:24
Timeout FBC RIPPERS Praha
31:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Kryštof Plicka, asistoval Filip Musil (5:8).
31:04
Vyloučen hráč Rudolf Javořík družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:54
Timeout ACEMA Sparta Praha C
27:54
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Petr Daniš (5:7).
27:34
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Rudolf Javořík bez asistence (4:7).
25:49
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Lukáš Stoupa, asistoval Petr Daniš (3:7).
24:14
Vyloučen hráč Roman Kratochvíl družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
23:47
Vyloučen hráč Jiří Krejča družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za blokování hokejky.
22:39
Vyloučen hráč Jan Šulc družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za sekání.
22:28
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Rudolf Javořík, asistoval Petr Daniš (2:7).
22:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tadeáš Herzog, asistoval Filip Musil (1:7).
20:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Kryštof Plicka, asistoval Petr Stránský (1:6).
20:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Petr Stránský, asistoval Aleš Mazánek (1:5).
18:10
Vyloučen hráč Ondřej Pirunčík družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za sekání.
18:10
Vyloučen hráč Ondřej Pirunčík družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
18:10
Vyloučen hráč Ondřej Pirunčík družstva FBC RIPPERS Praha - osobní trest.
17:57
17:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jiří Krejča bez asistence (1:3).
12:00
12:00
10:50
08:58
07:39
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Ondřej Pirunčík, asistoval Lukáš Stoupa (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha C: brankář: Jan Pauček; hráči v poli: Jiří Krejča, Tadeáš Herzog, Kryštof Plicka, Petr Stránský, Filip Musil