0:2
1:2
- : -

Prague Tigers C - FBC Snipers Poděbrady 3:4
8. Jan Fencík, 12. Jiří Herodes, 29. Richard Iltis - 13. Adam Šmejkal, 22. Tomáš Horský, 27. Josef Sadil, 27. Radek Petrnoušek; rozhodčí: Lukáš Baloun - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Filip Skála ?, Filip Skála ?, Filip Skála ? - David Pazdírek ?, David Pazdírek ?, David Pazdírek ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:2;
36:00
34:40
Timeout Prague Tigers C
32:06
Vyloučen hráč Jiří Herodes družstva Prague Tigers C na 2 minuty za nesportovní chování.
29:37
Vyloučen hráč Michal Pivoňka družstva FBC Snipers Poděbrady na 2 minuty za sekání.
28:40
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Richard Iltis bez asistence (3:4).
26:37
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Radek Petrnoušek, asistoval Tomáš Horský (2:4).
26:28
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Josef Sadil, asistoval Lukáš Malina (2:3).
23:21
Vyloučen hráč Jan Schorný družstva FBC Snipers Poděbrady na 2 minuty za hra na zemi.
21:22
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Tomáš Horský, asistoval Adam Šmejkal (2:2).
12:18
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Adam Šmejkal, asistoval Tomáš Horský (2:1).
12:00
12:00
12:00
12:00
11:18
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Jiří Herodes, asistoval Ondřej Havlas (2:0).
07:39
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Jan Fencík, asistoval Jakub Pražák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Baloun a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Snipers Poděbrady: brankář: David Pazdírek; hráči v poli: Josef Sadil, Tomáš Horský, Adam Šmejkal, Michal Pivoňka, Radek Petrnoušek
00:00
Line-up domácích Prague Tigers C: brankář: Filip Skála; hráči v poli: Tomáš Večeřa, Ondřej Havlas, Richard Iltis, David Hanuš, Jiří Herodes