4:3
2:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov - FbC Strakonice 8:6
5. Tomáš Hanák, 9. Matěj Beniačik, 18. Matyáš Sirotek, 23. Vojtěch Míchal, 23. Jiří Chmelař, 28. Matyáš Sirotek, 44. Samuele Mazzola, 45. David Dvořáček - 4. Tomáš Janda, 24. Adam Přib, 24. Miloslav Blahuta, 27. Tomáš Janda, 35. Daniel Chvosta, 36. Patrik Wolf; rozhodčí: Petr Holeček - Radek Chýna; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Daniel Zdychynec ?, Jakub Šítal ? - Jaroslav Velek ?; po třetinách: 2:1, 4:3, 2:2;
45:00
44:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil David Dvořáček, asistoval Tomáš Hanák (8:6).
43:45
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov
43:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Samuele Mazzola, asistoval Tomáš Drobiš (7:6).
43:15
Timeout FbC Strakonice
43:07
Vyloučen hráč Jan Keyzlar družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání.
41:04
Vyloučen hráč Tomáš Janda družstva FbC Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:58
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Patrik Wolf, asistoval Tomáš Janda (6:6).
34:26
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Daniel Chvosta, asistoval Petr Eybl (6:5).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Šítal družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov
30:00
30:00
27:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Martin Záruba (6:4).
26:24
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Tomáš Janda bez asistence (5:4).
25:25
Vyloučen hráč Matěj Beniačik družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov na 2 minuty za sekání.
25:22
lámou se tu nejen srdce hostí ale i hokejky
23:55
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta, asistoval Ondřej Palečko (5:3).
23:22
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Adam Přib, asistoval Patrik Wolf (5:2).
22:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Jiří Chmelař, asistoval Tomáš Hanák (5:1).
22:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Vojtěch Míchal, asistoval Samuele Mazzola (4:1).
17:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Tomáš Hanák (3:1).
15:00
15:00
08:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Matěj Beniačik, asistoval Samuele Mazzola (2:1).
04:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (1:1).
03:09
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Tomáš Janda, asistoval Adam Přib (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Radek Chýna.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Janda, Daniel Chvosta, Jan Keyzlar, Miloslav Blahuta, Filip Kovárna
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov: brankář: Daniel Zdychynec; hráči v poli: David Dvořáček, Matěj Beniačik, Patrik Matys, Tomáš Hanák, František Hlásek