0:2
3:2
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - Florbal Teplice 4:8
6. Matouš Dašek, 31. Jan Bräuer, 42. Šimon Fridrich, 43. Šimon Fridrich - 1. Jan Koštoval, 4. Martin Schneider, 4. Martin Schneider, 11. Jan Koštoval, 17. Simeon Trapani, 20. Ondřej Stránský, 33. Jan Karafiát, 35. Jan Karafiát; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Andrea; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Drobný ? - Martin Hoffmann ?; po třetinách: 1:4, 0:2, 3:2;
45:00
44:35
Vyloučen hráč Adam Betka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
42:45
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Fridrich, asistoval Radek Štulc (4:8).
41:16
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Fridrich, asistoval Jakub Žáček (3:8).
34:51
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát bez asistence (2:8).
32:28
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát bez asistence (2:7).
30:59
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Zdeněk Martinec (2:6).
30:00
30:00
26:21
Vyloučen hráč Zdeněk Martinec družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
25:01
Vyloučen hráč Martin Sedlmaier družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra rukou.
19:25
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Stránský, asistoval Jan Koštoval (1:6).
16:57
Vlastní branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Simeon Trapani (1:5).
15:00
15:00
10:35
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Adam Betka (1:4).
05:06
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Simeon Trapani (1:3).
03:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Jan Koštoval (0:3).
03:19
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider bez asistence (0:2).
00:10
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Lukáš Andrea.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Jan Koštoval, Martin Schneider, Jan Karafiát, Martin Sedlmaier, Ondřej Stránský
00:00
Line-up domácích 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Zdeněk Martinec, Radek Štulc, Karel Černý, Matouš Dašek, Lukáš Vlček