1:1
1:0
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - FBC Česká Lípa white 2:1
2. Kryštof Loubek, 21. Petr Slánský - 5. Lukáš Šindelář; rozhodčí: Jiří Moravec - Lukáš Mucha; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Zdeněk Váca ? - Milan Švajcr ?; po třetinách: 1:1, 1:0;
24:00
20:39
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Slánský, asistoval Kryštof Loubek (2:1).
19:01
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
16:29
Vyloučen hráč Jan Šimek družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
04:34
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Lukáš Šindelář, asistoval Viktor Steinz (1:1).
01:08
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek, asistoval Petr Slánský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Moravec a Lukáš Mucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa white: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Václav Drahoš, Ondřej Hudík, Lukáš Kocourek, Filip Cobl, Lukáš Šindelář