6:0
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC Česká Lípa white 9:1
2. Lukáš Dolejš, 3. Ondřej Vyvial, 5. Ondřej Cejnar, 13. Štěpán Sázavský, 17. Ondřej Vyvial, 18. Ondřej Čumpelík, 18. Adam Stýblo, 20. Ondřej Čumpelík, 21. Lukáš Dolejš - 8. Martin Tejnor; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Oliver Sýkora ? - Vojtěch Beránek ?; po třetinách: 3:1, 6:0;
24:00
20:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Dolejš z trestného střílení (9:1).
19:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Čumpelík, asistoval Richard Malý (8:1).
18:18
Vyloučen hráč Ondřej Vyvial družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou.
17:58
Timeout FBC Česká Lípa white
17:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adam Stýblo, asistoval Lukáš Dolejš (7:1).
17:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Čumpelík, asistoval Ondřej Cejnar (6:1).
16:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Vyvial, asistoval Jakub Faksa (5:1).
13:18
Vyloučen hráč Matěj Ulman družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za špatné střídání.
12:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Štěpán Sázavský, asistoval Richard Malý (4:1).
12:00
12:00
09:34
Vyloučen hráč Matěj Ulman družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za sekání.
07:03
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Martin Tejnor, asistoval Jiří Moravík (3:1).
04:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Lukáš Dolejš (3:0).
02:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Vyvial, asistoval Tomáš Čermák (2:0).
01:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Dolejš bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa white: brankář: Vojtěch Beránek; hráči v poli: Václav Drahoš, Ondřej Hudík, Lukáš Kocourek, Filip Cobl, Lukáš Šindelář
00:00
Line-up domácích FBC Liberec : brankář: Oliver Sýkora; hráči v poli: Štěpán Sázavský, Jakub Horák, Richard Malý, Lukáš Dolejš, Bartoloměj Smolka