2:3
- : -
FbC Písek B

FA Č. Budějovice B - FbC Písek B 2:16
35. Jan Vališ, 39. Michael Pražák - 14. Jan Bouček, 14. Martin Hrubec, 14. Jan Bouček, 16. Jan Bouček, 18. Jan Bouček, 18. Lukáš Cendelín, 19. Lukáš Teska, 19. František Losos, 21. Jan Bouček, 22. Jan Bouček, 27. Václav Marek, 28. Lukáš Cendelín, 30. Lukáš Cendelín, 31. Lukáš Teska, 34. Lukáš Cendelín, 36. Lukáš Teska; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jan Kysela ? - Robert Veselý ?; po třetinách: 0:3, 0:10, 2:3;
43:14
Vyloučen hráč Jan Vališ družstva FA Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
38:14
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Michael Pražák, asistoval Patrik Bolvári (2:16).
35:28
Vyloučen hráč Jakub Bucek družstva FA Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
35:20
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Lukáš Teska, asistoval Lukáš Cendelín (1:16).
34:42
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Jan Vališ, asistoval Jakub Vyhnálek (1:15).
33:48
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Lukáš Cendelín, asistoval Jan Bouček (0:15).
30:05
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Lukáš Teska, asistoval Luboš Čuka (0:14).
30:00
30:00
29:32
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Lukáš Cendelín, asistoval Lukáš Teska (0:13).
27:47
26:26
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Václav Marek, asistoval Lukáš Cendelín (0:11).
21:58
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Jan Bouček, asistoval Martin Hrubec (0:10).
20:56
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Jan Bouček, asistoval Lukáš Cendelín (0:9).
18:34
Branku družstva FbC Písek B vstřelil František Losos bez asistence (0:8).
18:12
17:51
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Lukáš Cendelín bez asistence (0:6).
17:48
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Jan Bouček, asistoval Martin Hrubec (0:5).
15:11
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Jan Bouček, asistoval Luboš Čuka (0:4).
15:00
15:00
13:58
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Jan Bouček, asistoval Martin Šíma (0:3).
13:25
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Martin Hrubec, asistoval Adam Sýkora (0:2).
13:05
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek B:
00:00
Line-up domácích FA Č. Budějovice B: brankář: Jan Kysela; hráči v poli: Jakub Vyhnálek, Tomáš Douda, Miroslav Joza, Jakub Bucek, Michal Krňák