1:2
2:1
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Vikings Kopřivnice 4:5
11. Jakub Hronek, 22. Tomáš Ševčík, 43. Jakub Hronek, 44. Petr Pavelek - 5. Jakub Kostelník, 13. Jakub Kostelník, 16. Robert Socha, 30. Jan Bartoň, 41. Jan Monsport; rozhodčí: Andrej Bílek - Dominik Pustówka; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; zásahy brankářů: Tomáš Novák ? - Lukáš Mikušek ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:1;
45:00
43:42
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Petr Pavelek, asistoval Daniel Kružel (4:5).
42:07
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jakub Hronek, asistoval Ondřej Sembol (3:5).
42:00
Vyloučen hráč Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
40:40
Vyloučen hráč Jan David družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
40:40
Vyloučen hráč Daniel Kružel družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
40:17
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Monsport, asistoval Jan Goršanov (2:5).
37:54
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
31:58
Vyloučen hráč André Pavlíček družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
29:03
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Bartoň, asistoval Vít Buzek (2:4).
27:35
Vyloučen hráč Jakub Hronek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
21:50
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Tomáš Ševčík, asistoval Petr Pavelek (2:3).
15:51
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha z trestného střílení (1:3).
15:00
15:00
13:39
Vyloučen hráč Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
12:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jan Monsport (1:2).
11:38
Vyloučen hráč Stanislav Ovčačík družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hra rukou.
10:22
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jakub Hronek, asistoval Nicolas Harazim (1:1).
04:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Lukáš Mikušek; hráči v poli: Jan Goršanov, Vít Buzek, Jan Monsport, Ondřej Monsport
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Tomáš Novák; hráči v poli: Jan Rabinský, Daniel Kružel, Ondřej Sembol, Petr Pavelek, Tomáš Ševčík