3:5
1:6
- : -

FBK Spartak Hluk - 1.MVIL Ostrava  8:15
8. Miroslav Tichopádek, 9. Jiří Petlan, 17. Jiří Petlan, 20. Tomáš Olbert, 24. Pavel Krchňáček, 35. Tomáš Olbert, 38. Martin Tuhý, 54. Jan Holý - 4. Filip Slovák, 14. Patrik Němec, 16. Filip Slovák, 17. Filip Slovák, 24. Marek Gaščík, 24. Jakub Mechel, 26. Denis Kubiczek, 30. Denis Kubiczek, 40. Marek Gaščík, 41. Daniel Kotzur, 43. Radim Valigůra, 46. Adam Tesárek, 55. Matěj Kapec, 56. Radim Valigůra, 58. Radim Valigůra; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:5; využití: 4:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 29 - Štěpán Zerzoň 27; po třetinách: 4:4, 3:5, 1:6;
60:00
Komentář trenéra domácích (M.Tuhý): Dnes celkem divácky zajímavá přestřelka, tak jak nám to chodilo třeba i loni. Bohužel v bránění jsme slabší, proto nás soupeři nakonec přehrají. Děkujeme hostům za dobrý výkon a super zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí (V.Kořínek): Hráči mě potěšili v útočné fázi, předvedli jsme spoustu krásných akcí. Mrzí mě obdržené branky po dvě třetiny, protože jsme se na to připravovali a také mě mrzí urážky ze strany soupeře. Díky soupeři za jinak hezký zápas a přeji Hluku hodně štěstí v play-down. Díky i divákům, kteří za námi přijeli.
60:00
59:59
Počet střel celkem: Hluk - Ostrava 35:44
58:00
Omlouváme se za technické komplikace, důvodem byl problém s připojením.
57:29
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra, asistoval Daniel Kotzur (8:15).
55:11
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra, asistoval Jan Adamík (8:14).
54:12
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Matěj Kapec, asistoval Patrik Němec (8:13).
53:20
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jan Holý, asistoval Ondřej Hubáček (8:12).
51:49
Vyloučen hráč Matěj Kapec družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
45:46
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jan Lacina (7:12).
44:01
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
42:58
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra bez asistence (7:11).
40:47
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Daniel Kotzur, asistoval Radim Valigůra (7:10).
40:46
Hosté z kraje třetiny navyšují ze standardní situace.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro tým domácích.
39:00
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Marek Gaščík bez asistence (7:9).
38:59
Velmi diskutabilní gól, nicméně hosté vedou o dvě branky.
38:20
Na obou stranách vidíme velmi slibné šance, které volají po gólu.
37:24
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Pavel Krchňáček (7:8).
37:23
Krchňáček na volného Tuhého a ten snižuje na rozdíl jedné branky!
34:32
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Jan Holý (6:8).
34:31
Domácí využívají již třetí přesilovku ze čtyř. Dnes jim přesilové hry jdou.
33:55
Vyloučen hráč Denis Kubiczek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za blokování hokejky.
33:38
Tichopádek šel sám na Zerzoně, ze souboje vyšel lépe druhý jmenovaný.
29:14
Kolečkář lapil gólovou šanci a vzápětí ho zachránila branková konstrukce.
29:11
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Denis Kubiczek, asistoval Jan Lacina (5:8).
29:05
Utkání začíná být vyhrocené.
28:45
Holý poslal přihrávku na Olberta, který z první netrefuje ideálně.
27:12
Vyloučen hráč Marek Gaščík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:11
Domácí si zahrají třetí přesilovku!
25:35
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Denis Kubiczek, asistoval Patrik Němec (5:7).
25:34
Kolečkář na poprvé předvedl opět krásný zákrok ale na následnou střelu do prázdné byl krátký.
25:21
Utkání je zatím velmi bohaté na góly. Je také mnoho šancí na obou stranách.
23:58
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jakub Mechel, asistoval Daniel Kotzur (5:6).
23:57
Z góly se roztrhl pytel! Hosté se po povedené kombinaci opět ujímají vedení.
23:41
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Ondřej Jagoš (5:5).
23:41
Velmi rychlá odpověď ze strany Krchňáčka!
23:33
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Marek Gaščík, asistoval Daniel Vaverka (4:5).
23:32
Nedůraz před bránou domácích a hosté si berou vedení zpět na svou stranu.
22:03
Kolečkář předvedl pohledný zákrok.
21:10
Druhá třetina nám začala velmi dravě a aktivně.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro tým domácích.
20:00
20:00
19:59
Počet střel: Hluk - Ostrava 15:11
19:25
19:24
Sotva jsem to dopsal a Olbert krásnou střelou z první vyrovnává!
19:06
Domácí mají v zápase druhou přesilovku. Podaří se jim do konce třetiny vyrovnat?
19:05
Vyloučen hráč Jan Adamík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hra rukou.
18:38
Olbert se dral do šance ale míček do brány neprotlačil.
16:43
Hosté mají nejspíš problém s buly. Už několikrát místo buly rozehrávali domácí borci.
16:42
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jiří Petlan, asistoval Pavel Krchňáček (3:4).
16:41
Hosté po dorážce zvýšili své vedení o dvě branky. Domácí však dokázali bleskurychle odpovědět z hole Petlana.
16:33
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Filip Slovák, asistoval Jan Lacina (2:4).
15:50
Domácí mohli rychle odpovědět. Střelu Olberta vyráží Zerzoň.
15:36
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Filip Slovák bez asistence (2:3).
15:35
Tak teď ani nevím jak se dostal míček do brány domácích. Hodně smolný gól.
13:02
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Patrik Němec, asistoval Adam Tesárek (2:2).
13:01
Němec krásně natáhl a vymetl šibenici.
11:39
Slibná šance domácích. Míček nebezpečně poskakoval na malém brankovišti.
10:45
Krchňáček byl atakován na hranici velkého brankoviště. Následovat bude volný úder pro domácí.
10:08
What a save!! Kolečkář vytáhl neskutečný zákrok a zabránil tak jistému gólu!
10:00
Utkání je od začátku svižné. Hosté začali aktivněji, ale domácí se jim v průběhu zápasu vyrovnali.
08:42
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jiří Petlan, asistoval Martin Tuhý (2:1).
08:41
Tuhý našel krásně před bránou nehlídaného Petlana, který nekompromisně zakončuje!
07:11
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Miroslav Tichopádek, asistoval Jan Holý (1:1).
07:10
Domácí využívají přesilovku, kdy se krásně trefil Tichopádek.
05:38
Vyloučen hráč Radim Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za blokování hokejky.
05:25
Tichopádek trefuje tyč!
05:10
Sympatický pokus Krchňáčka mohl skončit brankou.
03:31
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Filip Slovák, asistoval Daniel Kotzur (0:1).
03:30
Hosté předvedli krásnou kombinaci na jejímž konci Slovák zakončoval do prázdné brány.
02:45
Z publika se ozývá i hrstka domácích fanoušků, kteří začínají fandit.
01:33
Štěrba zkoušel vykroužit ale jeho pokus byl zblokován.
00:40
Hosté v první vážnější šanci, ale Kolečkář vyráží.
00:01
Úvodní buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava : brankář: Štěpán Zerzoň; hráči v poli: Jan Adamík, Daniel Kotzur, Jakub Mechel, Filip Slovák, Radim Valigůra
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Jan Holý, Ondřej Jagoš, Jiří Petlan, Martin Tuhý, Pavel Krchňáček