3:1
0:1
0:0

K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice 4:5pn
15. Andrea Dernerová, 21. Eva Urbášková, 31. Eva Urbášková, 40. Lucie Romančáková - 6. Lucie Želízková, 19. Karolína Vachušková, 37. Veronika Kopecká, 56. Markéta Prontekerová, N Lucie Želízková; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Lenka Remešová 23 - Eliška Drbalová 17; po třetinách: 1:2, 3:1, 0:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč Karolína Vachušková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Kamila Pravcová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč Veronika Kopecká , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Jitka Drápalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč Lucie Želízková a vstřelil rozhodující gól (4:5).
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostí Marka Michálka: Do půlky utkání jsme dle mého názoru byly aktivnější a lepší tým na hřišti, ale naprosto jsme propadli v koncovce. Židenice se dostaly do hry jednoduchými ale účelnými akcemi. Ve třetí třetině už to z naší strany byl jen boj o vyrovnání, ve kterém nás hodně podržela brankářka. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
Komentář trenéra domácích (Jiří Starý): Velmi těžký zápas, což jsme očekávali. Vyhrát mohli oba týmy a i když jsme byli k výhře velice blízko tak pátý gól jsme nepřidal a to zřejmě rozhodlo. Nutno ovšem přiznat že v některých fázích zápasu nás Tatran prehrával a remíza po 60 minutách byla zasloužená. Díky soupeři za zápas.
65:00
65:00
Prodloužení nám rozuzlení nepřineslo, následují nájezdy
65:00
Střely v prodloužení: Tatran Střešovice 3, Židenice 3
64:13
Tatran přežil i tuto přesilovou hru bez ztráty kytičky.
63:02
Tentokrát hráčky Židenic ostřelují bránu hostí. Golmanka však vše chytá
62:13
Vyloučen hráč Mariana Býčková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
62:13
Další nabídnutá přesilová hra tentokrát za bránění ve hře domácí hráčce.
61:44
Závar před Remešovou vyřešila domácí obrana.
61:32
Po delší době jsou slyšet domácí fanoušci.
59:48
Poslední šance domácích udělat něco se současným stavem.
58:40
Po srážce dvou hráček v brankovišti to nejhůře odnesla domácí golmanka.
57:40
Útočný faul alespoň na chvíli osvobozuje domácí tým od tlaku hostí.
56:58
Vypadá to, že bude ještě drama. Hráčky Tatranu jsou jak polité živou vodou.
55:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Kateřina Seemannová (4:4).
55:44
A je opět srovnáno. Po chybě domácího týmu skóruje Markéta Prontekerová.
54:19
Hra se začíná stupňovat.
53:15
Tatran vysunuje napadání až k bráně domácích.
51:58
Bohužel ani tentokrát domácí hráčky na soupeřovu obranu nevyzrály.
49:58
Vyloučen hráč Petra Malecká družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
49:58
Další výhoda přesilové hry pro domácí tým. Uvidíme tentokrát branku ?
49:32
Ponechaná výhoda ....Židenice hrají v šesti
47:30
Tatra se teď úporně brání tlaku domácích a dostává se jen k občasným výpadům.
45:45
Momentálně mají více ze hry domácí.
43:18
Dernerová teď nadvakrát zkoušela pozornost hostující golmanky zpoza branky.
41:35
Přesilová hra skončila bez většího závaru před hostující golmankou. Tatran zvládl hru v oslabení na jedničku
40:01
Začala nám poslední hrací část a domácí mají výhodu přesilové hry. Využijí tuto šanci ?
39:35
Vyloučen hráč Denisa Billá družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
39:03
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Martina Indrová (4:3).
39:03
Krásná akce domácí Romančákové končí gólem pod víko.
38:15
Po několika nepřesnostech hrají hosté.
36:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Eliška Machková (3:3).
36:49
Nedáš, dostaneš. Po krásné průnikové akci Kopecké srovnává Tatran na 3:3.
34:21
Židenice se teď dostávají do jedné nebezpečné akce za druhou. Jde vidět že vstřelená branka ji pozvedla sebevědomí.
32:05
Další velká šance Židenic, odkrytou bránu však domácí hráčka netrefila.
30:56
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková, asistoval Lenka Novotná (3:2).
30:56
Po delším tlaku Tatranu, se k míčku dostávají Židenice a z protiútoku skórují. Je u toho kdo jiný než Eva Urbášková které po rychlé nahrávce Novotné skóruje z předbrankového prostoru
29:07
Nebezpečný závar před Židenickou brankou. Remešová si připisuje další zákrok
27:35
Staňková se z trestné lavice zapojila přímo do protiútoku.
26:55
Nebezpečná střela Tatranu z úhlu končí těsně nad.
25:35
Vyloučen hráč Šárka Staňková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
25:35
A máme tady první přesilovku hostí.
25:19
Remešová si připisuje další zákrok a vypadá to že se dostala do tempa.
23:18
Všechny však domácí golmanka zlikvidovala.
22:16
Hosté se však nechtějí nechat zahambit a reagují několika rychlými protiútoky
20:44
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková, asistoval Eva Nečasová (2:2).
20:44
Krátce po zahájení druhé třetiny Židenice srovnávají stav utkání. Prosazuje se Eva Urbášková
20:01
Druhá třetina začala pěkně zostra. Hned po buly se dostaly domácí hráčky k zakončení
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran Střešovice 7, Židenice 8
20:00
18:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Katka Nádeníková (1:2).
18:58
Přemíra snahy domácího týmu a následný faul byl příčínou k dalšímu inkasovanému gólu do sítě domácích.
17:10
První přesilovka v tomto utkání mnoho zajímavého nepřinesla
15:08
Vyloučen hráč Tereza Bystrianská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vražení zády.
14:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Kamila Pravcová (1:1).
14:29
Domácí hráčky zatlačily na hostující tým a to vyústilo v první branku domácího týmu a srovnání stavu na 1:1
13:15
Další nebezpečná střela hostí letěla tentokrát vedle
12:00
Remešová teď ztratila míček z dohledu a ten z ní vypadl v prostoru malého brankoviště. Domácí hráčky se však rychle zorientovaly a míček odpálily
11:33
Nebezpečný brejk Tatranu gólem nekončí. Hostující hráčka se zalekla této příležitosti a svou šanci neproměnila
10:00
Hostující tým po ospalém začátku zvyšuje obrátky. Teď zařadili trojku.
09:30
Nebezpečné sklepnutí před domácí bránou. Remešová však očima vytlačila míček z malého brankoviště
08:15
Velká šance hostujícího týmu, Vachovská však trefuje pouze tyč.
05:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Veronika Kopecká (0:1).
05:27
Po rychlé rozehrávce z rohu, skóruje poprvé v zápase tým hostí.
04:35
Poprvé v utkání si šáhla na míček i domácí golmanka
02:24
První nebezpečný protiútok Tatranu ztroskotal na výborném obraném zákroku domácí hráčky.
02:00
V úvodních minutách hrají více na míčku domácí.
00:49
Svůj první zákrok si po sražené střele připisuje brankářka hostujícího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Petra Malecká, Lucie Želízková, Karolína Vachušková, Markéta Prontekerová, Eliška Machková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Martina Indrová, Eva Smutná, Andrea Dernerová, Eva Filipová
00:00
Dobrý den, vítáme vás u zápasu devátého kola extraligy žen, kdy do Brna zavítal tým Tatran Střešovice.