1:1
1:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - K1 Florbal Židenice 5:3
5. Kristína Belicová, 8. Martina Řepková, 9. Magdaléna Plášková, 40. Magdaléna Plášková, 57. Eva Preisslerová - 5. Šárka Staňková, 25. Eva Nečasová, 54. Barbora Sedláčková; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Jana Christianová 17 - Lenka Remešová 18; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:1;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 8; Židenice - 7.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Lukáše Procházky: "Ubojované vítězství, chyběla lehkost, ochota podstupovat souboje, i tak jsme ale mohli a měli ve druhé třetině rozhodnout, šance jsme na to měli. jinak jsme potrénovali hru v oslabení a to je jedno z mála plusů dnešního zápasu. Soupeř hrál ale velmi dobře, byl silnější v soubojích a ukázal velký progres. Mrzí mě další zranění, je toho v poslední době opravdu moc."
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Jiřího Starého - 1. část: Bohužel jsme nezachytili ideálně vstup do zápasu, potom nám na začátku druhé třetiny hodně pomohl gól na 2:3 při velkém tlaku soupeře. Ke konci druhé třetiny jsme naopak Chodov přehrávali, ale inkasovali jsme na 2:4 a ve třetí části hry jsme již zápas překlopit na naši stranu nedokázali."
60:00
Střely na branku celkem: Chodov - 23; Židenice - 20.
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Jiřího Starého - 2. část: "Každopádně z naší strany velmi kvalitní výkon a i když odjíždíme bez bodu tak celý tým zaslouží maximální pochvalu."
60:00
58:34
Dnes vidíme zápas plný šancí, které zůstavají trestuhodně zahozeny na obou stranách.
56:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Kristína Belicová (5:3).
56:53
Belicová shazuje míček na Preisslerovou a ta trefuje přesně pod břevno - 5:3!
55:30
Chodov pod tlakem, to nebývá zvykem, uvidíme jak si s tím hráčky poradí.
53:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Šárka Staňková (4:3).
53:34
Krásná akce hostů po ose Staňková - Sedláčková, druhá jmenovaná krásně ze středu zakončuje přesně a dává ještě Židenicím naději - 4:3!
51:58
Indrová pálí, Christianová drží svůj tým.
51:15
Židenice v dobrém pressu, ovšem nechávají skuliny v obraně, Chodovské hráčky zatím netrestají.
48:54
Řepková a Suchá v rychlém sledu zahodily 2 tutové šance na gól, skóre se nemění!
48:01
Ostrý zákrok na Hanzlíkovou, rozhodčí posoudil jako čistý.
47:33
Hanzlíková pěkně v nájezdu ze strany, Remešová reflexivně vyráží pravou rukou!
45:30
Sedláčková poté z protiútoku 2 na 1 trefuje tyčku brány Chodova! Napínavé momenty třetí třetiny!
45:01
Tožičková rýsovala pěknou kolmici na Havlíčkovou, ta míček bohužel nestihla doběhnout.
43:52
Preisslerová v šanci! Balonek jí sjel z čepele, šťastně projel pod padající Remešovou a odráží se od tyče ven z branky!
42:08
Tožičková hned po skončení trestu naskočila do šance, Řepková ji našla přesným pasem, ale první jmenovaná opět nedokázala zakončit do prázdné brány.
42:00
Tožičková zpět ve hře a hraje se znovu 5 na 5.
40:56
Chodov začíná poslední část hry oslabením, Řepková svojí dobrou aktivitou drží hru daleko od vlastní brány.
40:00
Vyloučen hráč Gabriela Tožičková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 7; Židenice - 8!
40:00
39:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Nela Jiráková (4:2).
39:54
Plášková konečně skóruje a opět domácí vedou o 2 branky - 4:2!
36:44
Hostujicí hráčky jsou nyní daleko lepší na hřišti, sledujeme tlak a Chodov zamknutý na vlastní polovině.
36:13
Dernerová sama před brankou, ale bohužel pro hostry trestuhodně míjí!
34:09
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
33:27
Židenice zatím vytěžily z minima maximum a Chodov není schopen proměňovat svoje šance, díky tomu je stav takový jaký je.
32:24
Pravcová z volného úderu trefuje zeď domácích hráček.
31:01
Tožičková z volného úderu opět míjí branku.
27:17
Jiráková pálí z půlky, Remešová si našla míček v mele před bránou a stihla ho vytěsnit mimo.
26:07
Hanzlíková tečuje střelu Kellovské těsně vedle.
24:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Nečasová bez asistence (3:2).
24:01
Nečasová z otočky propálila Christianovou a rozdíl ve skóre je jen jediný gól - 3:2!
23:24
Chodov opět v tlaku, ale vlastní neschopností se zatím připravuje o větší vedení v zápase.
22:51
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Gabriela Žůrková.
22:51
Za hru na zemi nařízeno trestné střílení, které jede Žůrková ale nevyzrála na Krištofovou, která naskočila do brány pouze na nájezd!
21:39
Tožičková několikrát dorážela před brankou, ale Remešová jí vychytala!
20:01
Úvodní buly pro hráčky hostujících Židenic.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 8; Židenice - 5.
20:00
19:01
Romančáková ještě provětrala levou ruku Christianové, ta míček vyrazila mimo.
17:06
Remešová chytá míček a uklidňuje hru Židenic.
15:44
Plášková se nesrovnala opět v oslabení před prázdnou bránku a gól z toho není!
15:22
Židenice hrají přesilovku zatím okolo a na své polovině, moc nebezpečné nejsou.
14:20
Vyloučen hráč Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
13:38
Dernerová pěkně hledala Filipovou, ta stihla míček tečovat, ale Christianová se nenechala zaskočit.
13:06
Plášková v dobré šanci v oslabení, ale míjí levý horní roh branky hostí.
11:46
Chodov zatím dobře brání oslabení.
11:21
Vyloučen hráč Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
08:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Martina Řepková (3:1).
08:48
Řepková našla nádherně volnou Pláškovou na brankovišti, druhá jmenovaná uklízí míček pod břevno - 3:1!
07:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Nela Jiráková (2:1).
07:14
Řepková na konci krásné akce domácích uklízí míček za bezmocnou Remešovou - 2:1!
04:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Šárka Staňková, asistoval Eva Urbášková (1:1).
04:54
Urbášková pálí, Christianová vyráží a pohotová Staňková doráží na druhý pokus míček do brány - 1:1!
04:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Adéla Jůzová (1:0).
04:39
Belicová krásnou ránou pod břevno otevírá skóre zápasu - 1:0!
04:05
Hostující Janečková po dobrém pasu sama před Christianovou, míček jí poskočil a trefila ho nad branku.
03:35
První ostrý zákrok pro Christianovou, ustála situaci a vyrazila míček.
02:54
Suchá v první šanci sama před brankou, ale míjí.
02:34
Chodov na balonku, Židenice zatím dobře brání.
00:15
Úvodní buly pro domácí hráčky, lvice začínají první postupný útok směrem k brance hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Martina Indrová, Eva Smutná, Andrea Dernerová, Eva Filipová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Johana Vrbová, Nela Jiráková, Karolína Suchá, Magdaléna Plášková, Martina Řepková