0:0
2:2
- : -

FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín 3:4
15. Hana Poláková, 51. Hana Poláková, 59. Eliška Reischlová - 6. Lucie Paulovičová, 17. Marcela Urbanová, 51. Marcela Urbanová, 53. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Martina Lerchová 11 - Marcela Velzelová 15; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:2;
60:00
Komentář trenérky hostí Marcely Urbanové k utkání: Dnes poprvé zvládnuté taktické pokyny a to především v obranné fázi. Brankářka opět podala výborný výkon. Pro nás velice důležité body. Vzhůru do dalších bojů. Děkujeme soupeři za hru. Děkuji moc krát.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara:Od nás dneska ostuda. Zklamalo nás především zpracování míčku, Jičín nás předčil v nasazení a obětavosti. Příští týden nás čeká další těžké utkání a my musíme hrát úplně jinak. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 6:6
58:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Kristýna Kellovská (3:4).
58:26
Toto vyloučení je pro domácí dost důležité. Po timeoutu naskakují v šesti a teď je soupeř na hřišti ve čtyřech. To vypadá na jasný stav přesilovky.
58:24
Vyloučen hráč Šárka Egrtová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
58:11
Timeout FbŠ Bohemians
57:03
Situace 3v2 pro Jičín končí krásným zákrokem Martiny Lerchové.
55:37
Situace 1 na 1, do které se Dominika Vatahová dostala vypadala opravdu slibně. Povedená klička, sama na brankářku, ale to zakončení nemířilo do sítě.
53:52
Hanka to prostě zkusila. Klička mezi dvě hráčky do středu, střela a první hráčka v bloku...
52:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Lucie Růžičková (2:4).
51:41
Bohemce se dnes prostě nedaří zakončení. Další střela co skončila na tyči.
50:50
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Marcela Urbanová, asistoval Kristýna Bachmaierová (2:3).
50:50
Urbanová s Bachmaierovou si nenechali srovnaný stav líbit a rozhodli se poslat svůj tým zpátky do vedení.
50:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (2:2).
50:21
nebezpečné duo Poláková&Bočanové rozhodlo v posledních sedmi vteřinách o přesilovky o její úspěšnosti a vyrovnávají.
49:26
Faul na středu hřiště k rozehrávce se staví hráčky Bohemians.
49:04
Klokanky dostali druhou šanci na srovnání zápasu.
48:27
Vyloučen hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:59
Domácí celek opět v pěti a hned se drží na balónku.
45:52
Vyloučen hráč Anna Marešová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou.
45:23
Mezitím se dostala hráčka hostícího týmu sama proti brankářce, ale nestačilo to.
44:29
Hráčka s číslem 16 Kalousková Denisa se rozhodla něco s aktuálním stavem udělat, ale povedlo se ji jen trefit první hráčku před sebou-
43:28
Polovinu trestu si Gabriela Vaníčková už odseděla a Jičínský celek zatím nepředvedl nic nebezpečného.
42:19
Vyloučen hráč Gabriela Vaníčková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:45
Nebezpečnou situaci předvedl domácí celek, která skončila balónkem v rukavicích brankářky.
40:26
Hned na začátek poslední části nám Jičín ukazuje nebezpečnou šanci, kde i Martina ztratila balón. Pro její štěstí balón skončil za kasou a ne v ní.
40:00
40:00
39:59
Poslední minutu zápasu se hostující celek rozhodl vrátit domácím jejich přečíslení, a tak si podržel hru na soupeřově polovině.
39:59
Střely po druhé třetině 7:4
38:48
Domácí se snažili co síly stačili, ale marně. Stav zápasu stále 1:2
36:38
A je to tady, moment který může dostat Klokanky do vyrovnaného stavu.
36:37
Vyloučen hráč Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
34:19
Nebezpečné duo Poláková & Bočanová domácího celku opět vyčarovalo gólovou situaci, ale brankářka byla připravena na vše.
33:20
Hráčky v modrém napadají dost nízko a díky tomu mají zelenobílé čas a prostor na rozehrávku
31:58
Adéla Bočanová v nebezpečné situaci před brankovištěm, ale obrana Jičína byla připravena.
28:45
Hráčky domácího celku teď zamkly hostí na jejich polovině, bohužel bez zakončení
27:30
Standartní situaci na polovině Jičína rozehrává Veronika Loudová.
24:00
Situace 2v1 domácích, kterou vytvořila Kapitánka týmu, končí v rohu hřiště.
22:32
O nebezpečný únik do středu se postarala hráčka Jičína s číslem 85 Bachmaierová Kristýna, ale její střela mířila hodně vysoko.
21:07
Hráčky Jičínského celku nedokázali proměnit slibnou standartní situaci před brankou domácích.
19:25
Aneta Toulová se rozhodla střílet od mantinelu, ale její střela se zatoulala za mantinely.
18:36
Bočanové v gólové situaci, ale gólmanka zvládla její plány přečíst.
18:26
Další povedená akce od domácích hráček, která ale končí jen na boční tyči.
17:34
Hráčky FbŠ Bohemians se sice dostávají do nebezpečných šancí, ale zakončení jim dělá značný problém.
16:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Marcela Urbanová, asistoval Nikola Kuchařová (1:2).
16:12
Střela ze strany Jičína končí na tribuně.
15:28
Breaková situace 3 na 2 končí na středu po špatné nahrávce od Elišky Císařové.
14:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková bez asistence (1:1).
14:15
Nebezpečná nahrávka vzduchem na Adélu Bočanovou končí na hraně velkého brankoviště sekáním.
05:08
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová, asistoval Markéta Kosová (0:1).
05:06
Nahrávka od hráčky domácich našla svého příjemce u hostí.
04:12
Zatím se hraje dost nahoru, dolu, bez žádné větší šance na obou stranách.
01:28
Jičín se vrací do vedení po důrazném souboji na velkém brankovišti.
00:01
Zahajovací buly utkání vyhrála hráčka hostujícího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Marcela Velzelová; hráči v poli: Adéla Dlouhá, Denisa Kalousková, Zuzana Svobodová, Markéta Kosová, Marcela Urbanová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Veronika Loudová, Kristýna Kellovská, Adéla Bočanová, Natálie Bartošová, Hana Poláková