1:3
1:3
- : -

Bulldogs Brno - Ivanti Tigers Jižní Město 4:11
3. Eva Stará, 19. Pavlína Bačová, 22. Yvona Dostálová, 43. Pavlína Bačová - 2. Lucie Řezáčová, 8. Kateřina Fousová, 10. Eliška Chudá, 11. Kateřina Fousová, 17. Dominika Steinbachová, 34. Kateřina Kovaříková, 38. Lucie Řezáčová, 40. Eliška Chudá, 48. Eliška Chudá, 48. Lucie Řezáčová, 51. Lucie Řezáčová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:5; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Markéta Marková 18 - Kristýna Karli 19; po třetinách: 2:5, 1:3, 1:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 7, hosté 11
60:00
Komentář trenéra hostí: Holky dnes měly většinu zápasu pod kontrolou, splnily bez mála všechny úkoly do hry a pohlídaly si nebezpečné situace soupeřek. Za mě zasloužená a pohlídaná výhra, děkujeme soupeři a jedeme domů.
60:00
Střely celkem: BUL: 23, TIG: 29.
60:00
Komentář trenéra domácích Rudolfa Škubala: Dobré situace se střídali s těmi špatnými. Bohužel naše šance nejsme schopni proměnit a zkušenější soupeř svoje promění. Pozitivní je, že každý zápas je vidět zlepšování.
60:00
59:06
Spor před brankou domácích ukončuje vyloučení hostující Kovaříkové
59:01
Vyloučen hráč Kateřina Kovaříková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nesportovní chování.
56:57
Několik nahrávek z první dostalo domácí až před bránu hostí, finální střela ale letěla mimo tři tyče
55:33
Buldočky zatím v přesilovce trápí nepřesnosti, do šancí se moc nedostávají
54:35
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
53:43
Padáček Staré za záda Karli nepropadl, chyběl ale opravdu jen kousek
52:27
Tentokrát jsou buldočky více na míčku, Tigers ale hrozí rychlými protiútoky
51:16
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
51:16
Babáčková byla při vyvážení míčku seknutá, div že se jí nezlomila hokejka. Domácí si zahrají třetí přesilovku
50:46
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Petra Šebestová (4:11).
48:06
Několik velkých šancí za sebou. Před 9. gólem Tigers se na Karli řítila P. Bačová, míček jí ale sjel z hokejky. Další dvě šance byly na straně hostujících hráček, obě skončily za zády Markové
47:59
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Nikol Pekárková (4:10).
47:48
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (4:9).
45:41
Hra se přelévá ze strany na stranu
42:56
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová bez asistence (4:8).
42:56
P.Bačová si vybojovala v rohu míček, vyběhla a vymetla všechny pavučiny v bráně hostí
39:26
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Kateřina Kovaříková (3:8).
38:03
Krejčíková prošla mezi 3 bránícími hráčkami, ke střele se ale nedostala
37:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová z trestného střílení (3:7).
36:01
Hostující hráčky odehrály druhou polovinu svého oslabení skvěle a domácí už k ničemu nepustily
34:10
Domácí jsou po úvodních nepřesnostech na míčku, na Karli letěla nebezpečná střela, ale brankářka Tigers chytá ji i následující dorážku
34:06
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
33:03
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Trojánková (3:6).
31:25
Dobrá střela Krejčíkové, Bachratá se před bránou k dorážce nedostala
30:03
Rychlá akce domácích končí těsně před bránou Tigers, obrany obou týmů fungují v posledních minutách dobře
27:40
Řezáčová dobře přečetla krosovou nahrávku Staré a Tigers jsou opět na míčku
27:01
Tigers teď dlouho tlačily domácí na jejich polovině, vyložená šance z toho ale nebyla
25:16
Chyba v rozehrávce buldoček, Koláčková situaci zachraňuje blokem nahrávky
24:16
Ztráta míčku po domácí rozehrávce, Marková ale střelu vyráží před sebe
22:41
Tigers hrají svoje oslabení velmi dobře, na míčku už jsou ale domácí a začínají kombinovat na polovině hostů
22:03
Tigers hrozí i v oslabení, trefují ale jen tyčku
21:30
21:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Yvona Dostálová, asistoval Linda Detková (3:5).
18:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Anna Bachratá (2:5).
18:38
Bachratá pěkně vyvezla míček a po její nahrávce snižuje P. Bačová na 2:5
16:48
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Kateřina Fousová (1:5).
16:48
Po pěkné krosové nahrávce je skóre již 5:1 pro hostující tým
10:56
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Iveta Hyršlová (1:4).
10:56
Nedáš - dostaneš. Po špatné rozehrávce domácích zvyšují hosté na 4:1
10:16
Pája Bačová teď naservírovala Staré míček do prázdné, té se ale míček zamotal, a tak zůstává skóre stejné
09:29
09:29
Chudá se dostala až před Markovou, kterou si položila a bekendem dovezla míček do brány
08:57
Buldočky teď dobře vystihly rozehrávku soupeřek a mají z toho rozehrávku
07:21
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Natálie Balková (1:2).
07:21
Fousová pěknou střelou těsně nad zemí zvyšuje na 2:1 pro hosty
05:59
Detková teď bojovala o míček v rohu, po několika menších soubojích jsou na míčku Tigers
04:18
Vejvodová teď zachytila zpětnou nahrávku Bachraté a řítila se po křídle na Markovou, ta pěkným zákrokem vyráží za mantinel
03:29
Hra se teď po úvodních dvou gólech trošku uklidnila, ani jeden tým nechce chybovat
02:04
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Pavlína Bačová (1:1).
01:44
00:36
Dlouhý nához Koláčkové na Bachratou neprošel, oba týmy střídají
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Nikol Pekárková, Kateřina Fousová, Kristýna Vejvodová, Iveta Hyršlová, Dominika Steinbachová
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Aneta Koláčková, Petra Krejčíková, Anna Bachratá, Eva Stará, Pavlína Bačová