4:3
2:0
- : -

K1 Florbal Židenice - Crazy girls FBC Liberec 9:3
7. Lenka Novotná, 13. Zuzana Hubáčková, 20. Barbora Sedláčková, 25. Jitka Drápalová, 25. Zuzana Hubáčková, 29. Zuzana Hubáčková, 30. Lucie Romančáková, 47. Barbora Sedláčková, 57. Martina Indrová - 27. Gabriela Horáková, 37. Pavla Bárková, 38. Aneta Foffová; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 167; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 9 - Kateřina Dlouhá 27; po třetinách: 3:0, 4:3, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácích (Jiří Starý): Po většinu zápasu jsme měli utkání pod kontrolou a je jen škoda že jsme nebyli efektivnější v zakončení, zápas mohl být rozhodnutý mnohem dříve. Velké poděkovaní dnes patří skvělým Vsetínským dívákům a celému místnímu klubu za pomoc s pořádáním výjezdního utkání. A na závěr ještě Lenko díky.
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáš Jakubík): Děkujeme soupeři za výlet a že jsme se mohli až z Liberce podívat do krásného Vsetína. Zápas se mě nechce moc hodnotit takže díky za akci a hodně štěstí soupeřkám do druhé půlky sezony, mají hezky našlápnuto. Všechno si jednou sedne tak jak má a budeme lepší.
60:00
Střely ve třetí třetině: Liberec 5, Židenice 10
60:00
Střely za zápas: Liberec 12, Židenice 36
60:00
56:59
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Barbora Sedláčková (9:3).
56:59
Další korekce. Indrová z bezbrankového prostoru neomylná.
55:33
Opět se hraje na půlce hostí. Vypadá to že Židenice již žádné drama nepřipustí.
54:42
Po špatném došlápnutí Smutné, musel zasahovat zdravotník. Doufejme že to nebude nic vážného, ale vypadá to že Katka do dalšího dění zápasu již nezasáhne.
53:04
Vyloučen hráč Barbora Knotková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za držení.
53:04
Hraje se ve čtyřech.
52:26
Brejk v oslabení židenic končí vedle.
52:03
Vyloučen hráč Alžběta Švehlová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:03
Zbytečný faul Švehlové a výhoda přesilové hry pro Liberec.
51:13
Indrová vypadá v pořádku, právě se vrátila na lavičku domácích.
50:13
Ostrý zákrok u mantinelu... Liberec přiostřuje.
49:50
Židenice se teď zabydlely na půlce hostí a nepouští je k ničemu.
48:43
Nepříjemný pád domácí Indrové na hlavu, po kterém musela být ošetřována. Snad bude v pořádku.
48:00
Malé komplikace s časomírou zažehnány, jedeme dál.
46:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Andrea Dernerová (8:3).
46:08
Po krátké odmlce opět změna skóre.
44:08
Až na několik ztrát na obou stranách se na hřišti nic zajímavého neděje.
43:05
Liberec teď nevěděl kudy kam , takže o balónek přišel.
41:26
Skvělou kombinaci Židenic likviduje hostující brankářka, která tak ukázala že má hbité ruce.
40:01
Úvodní buly poslední třetiny vyhrály domácí hráčky Židenic.
40:00
40:00
Střely ve druhé části: Liberec 4, Židenice 9
40:00
38:20
Jestli si Židenice myslely že je hotovo tak se přepočítaly.
37:17
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Aneta Foffová, asistoval Karolína Vlachová (7:3).
37:17
Hráčky Liberce se nevzdávají bez boje a opět snižují na rozdíl čtyř branek .
36:45
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Pavla Bárková bez asistence (7:2).
36:21
Smutná v dobré pozici míjí bránu. Je to smutné, ale je to tak.
35:31
Závar před bránou Židenic ...míček však šel těsně vedle.
34:22
Po delší době přerušení hry. Holky to chtějí mít asi co nejdříve za sebou.
33:22
Hráčky Židenic presují soupeře až u jejich brány a to jim dělá veliký problém v rozehrávce.
31:48
Urbášková je před domácím publikem při chuti a testuje hostující golmanku jak jen se dá.
31:25
Obraz hry se zatím nemění.
29:39
Timeout K1 Florbal Židenice
29:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Kamila Pravcová (7:1).
29:39
Po dalším gólu do sítě hostí si Židenice berou oddechový čas. Asi se chtějí uklidnit a nepropadat euforii.
29:02
Židenice teď tlačí na pilu a vytvářejí si jednu šanci za druhou
28:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Kamila Pravcová (6:1).
28:01
Po krásné nahrávce Pravcové skóruje do prázdné brány domácí Hubáčková.
26:49
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Gabriela Horáková, asistoval Natálie Hroudová (5:1).
26:49
Po zaváhání domácích v přechodu do útoku, snižují hosté na rozdíl čtyř branek.
26:45
Opět se potvrdilo známé pravidlo, nedáš dostaneš.
25:04
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za držení.
25:04
První přesilovou hru si zahrají také hosté a to po faulu domácí Indrové .
24:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Lenka Novotná (5:0).
24:27
Kombinace se Židenicím zřejmě daří neboť střílí góly rychleji než stačím psát online.
24:12
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová, asistoval Martina Indrová (4:0).
23:20
Hráčky Židenic kombinují a hledají cestu do soupeřovy brány.
22:19
Židenická obrana je zatím proti.
21:26
Liberec začal ve druhé třetině velice aktivně, uvidíme zda-li nám to přinese nějakou korekci současného stavu.
20:01
Začala nám druhá hrací část a my tady na Vsetíně se těšíme co zajímavého nám přinese.
19:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková bez asistence (3:0).
19:54
Hned po neúspěšné přesilové hře hráčky Židenic zvyšují svůj náskok.
19:50
První přesilová hra zápasu nám gól nepřinesla.
17:41
Vyloučen hráč Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:01
Zasunutí míčku od prázdné brány Liberce se nepodařilo. Stav se tak nemění.
14:52
Urbášková se chce doma předvést a vzorově vybojovala míček na útočné polovině.
12:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Eva Smutná (2:0).
12:29
Po nepříjemném zaškobrtnutí a ztrátě míčku Knotkové, která si doufejme neublížila, stříli Židenice druhý gól zápasu.
10:37
První větší šanci Liberce domácí golmanka bez problému likviduje.
09:34
Židenice dnes brání skvěle a do ničeho hostující tým nepouštějí.
06:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lenka Novotná, asistoval Eva Urbášková (1:0).
06:46
Po rychlé kombinaci, tady máme úvodní gól, který vstřelila domácí Lenka Novotná.
06:20
Velká šance Indrové gólem nekončí. V rozhodující chvílí přestřelila bránu,
04:24
Teď jsem to zakříkl, Židenice rozehrávají volný úder z rohu.
03:29
Utkání se zatím nese v duchu fair play, ještě nebyl viděň jediný faul, uvidíme jak dlouho nám to vydrží.
03:15
První vážná šance Židenic, změnu stavu nepřinesla.
00:25
Židenice dnes nastoupily v růžových dresech, snad jim tato barva přinese štěstí.
00:01
Po úvodním buly se míčku ujaly hráčky Židenic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Aneta Foffová, Markéta Valešová, Markéta Rumlová, Pavla Bárková, Barbora Knotková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Šárka Staňková, Lenka Novotná, Zuzana Hubáčková, Eva Urbášková
00:00
Dobrý den, vítáme vás u dvanáctého kola extraligy žen. Dnešní utkání se symbolicky odehraje ve sportovní hale Na Lapači ve Vsetíně