2:7
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:18
52. Tereza Reimerová, 56. Veronika Divišová - 9. Martina Řepková, 9. Gabriela Tožičková, 13. Karolína Suchá, 15. Martina Řepková, 18. Martina Řepková, 20. Johana Vrbová, 21. Hana Chaloupková, 30. Adéla Jůzová, 30. Nela Jiráková, 30. Gabriela Žůrková, 36. Hana Chaloupková, 41. Karolína Suchá, 42. Nela Jiráková, 45. Martina Řepková, 46. Jana Vávrová, 49. Nela Jiráková, 50. Eva Preisslerová, 51. Marie Havlíčková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Pavla Lišková 21, Lenka Kubíčková 21 - Jana Christianová 4; po třetinách: 0:6, 0:5, 2:7;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 3, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 15.
60:00
Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 6, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 50.
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Procházky: 50 minut bylo celkem podle představ, pokud bychom byli trochu přesnější v nahrávkách, mohli jsme odskočit více, poslední desetiminutovka z naší strany už postrádala jakékoliv tempo a i kvůli tomu přišlo celkem dost zbytečných chyb, škoda.
60:00
Komentář asistentky trenérky Aleny Sklenářové: Do utkání vstoupily holky s nasazením a dobře se ze začátku držely. Poté povadla koncentrace a kvalitní soupeř se rozjel naplno. Mezi pozitiva našeho výkonu patří ubráněná obě oslabení, vstřelené 2 góly a bojovnost celého týmu až do konce utkání, i když tempo již vlivem únavy mírně opadlo. Blahopřeji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
55:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Veronika Divišová, asistoval Tereza Reimerová (2:18).
55:10
Divišová překonala Christiánovou a hosté se už vezou a neví co se zápasem.
54:06
Pejzlová odstavila Tožičkovou a získala míček.
53:56
Vyloučen hráč Johana Vrbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
52:41
Kubíčková znovu dobře zasáhla.
52:22
Kubíčková předvedla dobrý zákrok.
51:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová, asistoval Eva Barvíková (1:18).
51:25
Reimerová odstartovala dlouhou cestu za vyrovnáním, když překonala Christiánovou.
50:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Gabriela Tožičková (0:18).
49:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová bez asistence (0:17).
48:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Markéta Svačinová (0:16).
48:45
Jiráková hezkou střelou z půlky kompletuje hattrick.
47:50
Hosté kombinují na vlastní polovině.
46:35
Kubíčková vyrazila táhlou střelu ze středu maskou.
46:11
Mošťková se tečovala nahozený míček, ale trefila pouze rozhodčího vedle branky.
45:42
Peterková se dostala do úniku, ale neměla klid na zakončení a přestřelila branku.
45:23
Kubíčková vyrazila střelu Tožičkové.
45:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Johana Vrbová (0:15).
44:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Karolína Suchá (0:14).
44:38
Řepková střílela přesně do šibenice a Kubíčková byla na tuto střelu krátká.
43:06
Hosté bez problémů přečkali oslabení a dokázali dokonce vstřelit gól.
42:37
Axmannové nesedla střela od mantinelu.
41:55
Christiánová si poradila se střelou Rozenbergové.
41:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková bez asistence (0:13).
41:08
Domácí mají možnost vstřelit čestný gól v početní převaze.
41:06
Vyloučen hráč Karolína Kellovská družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
40:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Magdaléna Plášková (0:12).
40:10
Suchá vklidu překonala přesouvající se Kubíčkovou.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 2, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 17.
40:00
39:43
Pejzlová vyzkoušela pozornost Christiánové a domácí tak mají už tři střely.
36:58
Axmannová odvrátila přihrávku na osamocenou Řepkovou.
35:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Gabriela Tožičková (0:11).
35:15
Střídání brankáře. Nový brankář Lenka Kubíčková družstva FBS Olomouc
35:15
Chaloupková vymetla šibenici a vyhnala tak Liškovou z branky.
34:42
Lišková vklidu zasáhla proti střele bekendem.
33:50
Pláškové nesedla střela a míček projel kolem branky a skončil v rohu.
32:20
Hosté kombinují na půlce.
30:30
Lišková dobře vyrazila střelu ze střední vzdálenosti.
29:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Gabriela Tožičková (0:10).
29:48
Žůrková rychle vyjela zpoza branky a Lišková nestihla přilnout k tyčce.
29:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Magdaléna Plášková (0:9).
29:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová, asistoval Jana Vávrová (0:8).
29:00
Jůzová zametla míček pod přesouvající se Liškovou.
28:39
Domácí se snaží kombinovat na vlastní polovině.
26:26
Lišková vyrazila míček z brankové čáry.
23:44
Hosté vysoko napadají a domácím nezbývá nic jiného než vyhazovat balonky.
22:53
Jiráková trefila břevno.
22:30
Hosté získali míček a přesunuli hru na polovinu domácích.
22:12
Domácí zatím hrají dobře a drží míček za brankou soupeře.
21:39
Lišková dobře zasáhla proti tvrdé střele z hranice velkého brankoviště.
21:26
Vyloučen hráč Veronika Rozenbergová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
20:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Karolína Kellovská (0:7).
20:44
Lišková vyrazila střelu Kellovské, ale na dorážku Chaloupkové už byla krátká.
20:10
Hosté se rychle dostali na polovinu soupeřek.
20:00
20:00
Střel na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 1, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 18.
20:00
19:42
Rozenbergová vystihla přihrávku na osamocenou Řepkovou a překazila tak přečíslení 2 na 1.
19:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Johana Vrbová, asistoval Jana Vávrová (0:6).
19:08
Grufíková si poradila se soupeřkou v rohu, ale potom ztratila míček.
17:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Magdaléna Plášková (0:5).
17:41
Řepková stihla zkompletovat hattrick za necelých 18 minut.
17:36
Lišková vyrazila střelu, která mířila k tyči.
15:40
Hra se přelévá ze strany na strany.
14:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Nela Jiráková (0:4).
14:38
Řepková si dobře naběhla před branku a se štěstím překonala Liškovou.
13:48
Rozenbergová stříella do první bránící hráčky.
12:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Nela Jiráková (0:3).
12:02
Akci 3 na 2 zakončovala do odkryté branky Suchá.
11:40
Peterková získala míček na útočné polovině, ale byla faulována v rohu hřiště.
11:03
Chaloupková střílela z výběhu mimo branku.
10:32
Řepková se dostala k odraženému míčku a trefila tyč.
10:00
Rozenbergová nepustila Jirákovou do zakončení ze strany hrřiště.
08:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Hana Chaloupková (0:2).
08:47
Tožičková měla lehkou úlohu, když střílela po dobré přihrávce Chaloupkové do prázdné branky.
08:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Markéta Svačinová (0:1).
08:33
Kdo jiný by mohl otevřít skóre než kanonýrka hostů Řepková. Trochu se štěstím dostala míček za záda domácí golmanky.
08:20
Domácí zatím dobře blokují střely a pomáhají tak Liškové.
07:53
Pejzlová zachytila rozehrávku soupeře, jenže ke střele se nedostala přes bránící hráčku.
07:00
Hlavičková střílela z půlky a její střela těsně minula branku Liškové.
06:27
Lišková vklidu chytila přízemní střelu z půlky.
05:47
Pejzlová pod tlakem zahodila míček za mantinel.
05:32
Reimerová se Zemanovou vybojovaly standardku v útočném rohu.
05:10
04:50
Lišková sebrala míček u branky a vyhodila ho pryč na polovinu soupeře.
04:13
Tožičková zkusila rychle vyjet zpoza branky a překvapit Liškovou, jenže jí ujel balonek z čepele.
03:35
Hosté se již usadili na útočné polovině a snaží se vstřelit branku.
03:22
Vyloučen hráč Pavla Pejzlová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
02:20
Hosté pálili pouze do dobře postavené zdi.
01:40
Lišková vklidu chytila střelu z půlky.
01:10
Christiánová musela vyrazil střelu Peterkové.
00:28
Řepková šla sama na Liškovou, jenže míček jí skákal a Lišková jí míček odkopla.
00:16
Řepková to zkusila z výběhu, ale její střela minula branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Markéta Svačinová, Nela Jiráková, Martina Řepková, Karolína Suchá, Magdaléna Plášková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Petra Grufíková, Veronika Divišová, Lenka Ryšavá, Pavla Pejzlová, Kateřina Peterková