2:2
1:2
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - FbŠ Bohemians 6:7
4. Iveta Hyršlová, 15. Kateřina Kovaříková, 17. Eliška Chudá, 29. Kateřina Kovaříková, 34. Lucie Řezáčová, 55. Kateřina Kovaříková - 9. Dominika Vatahová, 18. Anna Marešová, 18. Hana Poláková, 21. Hana Poláková, 33. Hana Poláková, 44. Adéla Bočanová, 58. Adéla Bočanová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0 + Nikol Pekárková (TIG) ČK1 + (TIG) 5:0; využití: 0:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Martina Franková 14 - Daniela Kreisingerová 28; po třetinách: 3:3, 2:2, 1:2;
60:01
Vyjádření trenéra domácích (K.Šatalíková): Zápas ve výborném tempu, dařilo se nám dodržovat taktiku celý zápas, nicméně neproměňování šancí nás stálo lepší výsledek.I tak svůj tým chválím za výborný výkon.
60:01
Vyjádření trenéra hostí (T.Grigar): Od nás dneska zápas v pohybu. V první třetině jsme nedokázali proměnit šance. Druhá třetina vyrovnaná a ve třetí soupeř byl lepší. Dobrý týmový výkon od všech hráček. Škoda minulého týdne. Děkujeme soupeři za hezký zápas a příští týden nás čeká další.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 13, Bohemians - 3
60:00
59:59
Bohemka tedy vítězí a připisuje si důležité tři body.
59:22
Nadějná standardka pro domácí, ale bohužel bez využití.
58:22
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
58:22
Nyní se radí domácí a vymýšlí jak vyrovnat.
57:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Vrátná (6:7).
57:32
A nakonec se vyplatilo, i když ze šťastné dorážky. Bočanová vrací hostům vedení.
57:29
Timeout FbŠ Bohemians
57:29
Standardka pro Bohemku, ta si okamžitě vybírá čas na poradu.
55:22
Hyršlová v dobré šanci, ale po kličce těsně míjí.
54:32
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Kateřina Fousová (6:6).
54:32
Fousová nahodila, Kovaříková uklidila. Vyrovnáno.
54:05
Šebestová od půlky, ale střela byla sražená.
53:30
Obrovská šance Tigers, ale končí pouze na tyči.
52:22
Bohemka vystavěla obraný blok a domácí si neví příliš rady.
49:15
Kovaříková ani Trojánková míček do branky nedotlačily.
47:05
Domácí presují a tlačí, ale do vyložených šancí se přes důraznou obranu Bohemky nedaří dostat.
44:55
Dnešní utkání sleduje 115 diváků!
44:45
Domácí tým čeká těžká práce, pokud chtějí v tomto utkání zvítězit.
43:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová z trestného střílení (5:6).
43:05
Franková hasila brejkovou situaci, ale vyjela až mimo svůj vymezený prostor a tak jsme svědky trestného střílení, to bez problému proměnila Bočanová.
40:35
Třetí třetina se rozběhla ve slušném tempu, oba týmy chtějí vyhrát.
39:05
Trojánková pokračuje ve svém aktivním výkonu, ale gól jí zatím není přán.
39:00
Blíží se konec druhé třetiny a skóre zůstává vyrovnané.
37:50
Vejvodová z první, ale Kreisingerová si opět poradila.
37:19
Utkání pokračuje velmi bojovně.
33:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Kateřina Fousová (5:5).
33:53
A teď pro změnu zaváhání hostí a i Tigers dokázali potrestat z dorážky.
32:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková bez asistence (4:5).
32:16
Chyba domácích a Poláková doklepla míček do sítě.
31:53
Obrovský závar domácích, ale Kreisingerová teď podržela hostující tým.
28:10
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Trojánková (4:4).
28:10
Domácí se díky Kovaříkové opět dočkaly vyrovnaného stavu.
27:11
Vrátná se napřáhla, opřela do švihu, ale téměř netrefila balónek a ten jen v klidu odskákal směrem do rohu.
23:40
Domácí jsou v plném počtu.
23:25
Neuvěřitelné běžecké představení Elišky Trojánkové, ale bohužel mu chyběla gólová tečka.
20:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Eliška Vrátná (3:4).
20:27
A záhy toho dokázaly využít. Poláková prostřelila Frankovou na bližší tyč.
20:01
Druhá třetina je tu a Bohemce zbývá 3:40 přesilové hry.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 12, Bohemians - 9
20:00
19:59
První třetina končí vyrovnaným skóre, ale Bohemka si přenáší početní výhodu.
18:40
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Ivanti Tigers Jižní Město do konce utkání.
18:40
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 5 minut za hrubost.
18:40
Pekárková po odpískání dohrála Polákovou a inkasuje červený kartónek.
17:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (3:3).
17:45
Povedený kros Bočanové a nekompromisní zakončení Polákové a máme vyrovnáno.
17:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna Marešová, asistoval Eliška Reischlová (3:2).
17:09
Anna Marešová se prosazuje proti svému mládežnickému týmu a vrací Bohemku do utkání.
16:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (3:1).
16:53
Opět spolupráce mladého úderného tria a domácí vedou o 2.
14:59
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (2:1).
14:59
Vaníčková ve velké šanci neprostřelila Frankovou a domácí okamžitě šli do brejku, kde už si Kovaříková dokázala poradit.
13:42
Vejvodová tváří v tvář Kreisingerové neuspěla.
08:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Veronika Loudová (1:1).
08:10
První gól Dominiky Vatahové v Extralize žen nám zajišťuje vyrovnaný stav.
07:33
Bočanová sama před bránou domácích, ale nezvládla kličku do forhandu.
05:45
V utkání se začíná jiskřit.
04:53
Jednoduchá kombinace Bohemky, ale Franková závar na brankovišti řeší.
03:15
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Dominika Steinbachová (1:0).
03:15
První rána kapitána nabitá. Ivet Hyršlová pohotově uklízí odražený balónek backhandem do sítě.
02:10
Adéla Bočanová zklamala v úvodní šanci zápasu.
01:39
Utkání má za sebou první desítky vteřin a zatím jsme svědky spíše oťukávání.
00:01
Utkání nám právě začalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Kristýna Andrlová, Kristýna Kellovská, Eliška Vrátná, Adéla Bočanová, Hana Poláková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Natálie Balková, Iveta Hyršlová, Vanda Šnajberková, Dominika Steinbachová, Petra Šebestová
00:00
Vítejte u online přenosu z 11.kola Extraligy žen. Tento duel uzavírá první polovinu soutěže.