4:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Crazy girls FBC Liberec 11:1
4. Petra Grufíková, 15. Kateřina Peterková, 17. Eva Barvíková, 19. Kateřina Peterková, 21. Kateřina Peterková, 24. Tereza Zemanová, 33. Kateřina Peterková, 41. Tereza Mošťková, 48. Pavla Pejzlová, 49. Tereza Zemanová, 60. Tereza Mošťková - 19. Markéta Valešová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Pavla Lišková 15 - Kateřina Dlouhá 25; po třetinách: 4:1, 3:0, 4:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 11, Crazy girls FBC Liberec - 5.
60:00
Střely na branku ve celkem: FBS Olomouc - 36, Crazy girls FBC Liberec - 16
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Jakubíka 1 část : Další týden a další dlouhý výlet. Co se hry týče první třetina až na výsledek byla z naší strany nejlepší a nejaktivnější, poté jsme upustili od hry která celkem ušla v takovém počtu. Od druhé třetiny se nejspíš podepsala cesta a nedostatek fyzičky, soupeř byl běhavější.
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Jakubíka 2. část: Holkám děkuji že odmakali zapas do konce. Sezona ještě není u konce takže jedeme dál a budeme lepší. Děkuji soupeřkám a divákům za zápas.
60:00
Komentář asistentky trenérky domácích Aleny Sklenářové (část první): První třetinu jsme díky naší úspěšné útočné hře bláznily nahoru a dolů. Nedůsledné vracení do obrany tak hosté trestali brejky a dokonce i gólem. V druhé části jsme obrannou hru zlepšily a postupně převzaly převahu v tomto utkání.
60:00
Komentář asistentky trenérky Aleny Sklenářové (část druhá): V poslední třetině jsme těžily z únavy soupeřek a zvládly soupeře zamkout na jejich polovině i na delší dobu. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:39
Mošťková trefila břevno!
59:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Tereza Reimerová (11:1).
59:03
Mošťková napodruhé překonala Dlouhou.
56:54
Zemanová trefila tyčku.
56:19
Domácí vklidu přešli do útoku a volná Pejzlová střílela ze středu nad branku Dlouhé.
55:06
Hra je na chvíli přerušena. Ošetřování golmanky Dlouhé.
51:28
Lišková si po delší době sáhla na míček.
49:50
Peterková přestřelila branku.
49:20
Domácí kombinují na vlastní polovině.
48:41
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Zemanová bez asistence (10:1).
47:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Pavla Pejzlová, asistoval Kateřina Peterková (9:1).
47:36
Pejzlová se přesně trefila do odkryté branky.
46:24
Hra se přelévá ze strany na stranu.
44:46
Reimerová přestřelila.
43:55
Tečovaná střela Barvíkové skončila v rohu hřiště.
41:48
Foffová získala míček na půlce a následně minula branku.
40:43
40:43
Mošťková se rychle zorientovala v předbrankovém prostoru a míček dorazila za záda Dlouhé.
40:17
Lišková musela zasahovat proti přízemní střele.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 14, Crazy girls FBC Liberec - 5.
40:00
38:56
Reimerová získala míček u mantinelu, jenže při střele jí ujel míček od čepele.
38:33
Grufíková naběhla do tří hráček a ztratila míček. Lišková nemusela však zasahovat proti útoku hostů.
37:14
Axmannová střílela pouze do zdi.
36:14
Vyloučen hráč Barbora Knotková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:38
Zemanová ztratila míček za brankou soupeře.
32:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Eva Barvíková (7:1).
32:03
Vyloučen hráč Pavla Pejzlová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
31:48
Vyloučen hráč Anna Kabeláková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
30:55
Reimerová vyjela z rohu do střely, jenže trefila pouze boční síťku.
28:12
Grufíková dobře přešla do protiútoku a našla osamocenou Peterkovou, která však nezasunula míček do prázdné branky.
23:40
Pejzlová nezachytila míček u mantinelu a hosté jsou tím pádem u míčku.
23:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Zemanová, asistoval Tereza Reimerová (6:1).
22:20
Domácí drží míček a střídají.
20:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková bez asistence (5:1).
20:17
Peterková nahodila míček na Dlouhou a míček minul Dlouhou a skončil v síti.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 11, Crazy girls FBC Liberec - 6.
20:00
19:20
Dlouhá si sebrala odražený míček.
18:33
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Markéta Rumlová (4:1).
18:33
Valešová dorazila míček za záda Liškové.
18:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Pavla Pejzlová (4:0).
17:40
Dlouhá vyrazila střelu Pejzlové ze středu.
16:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Barvíková bez asistence (3:0).
16:20
Barvíková vyslala táhlou střelu a Dlouhá neudržela míček v ruce a míček skončil v síti.
14:33
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková bez asistence (2:0).
14:33
Peterkové se vyplatilo napadání a po získání míčku nakonec dopravila míček do branky z dorážky.
13:30
Hra je plná nepřesností.
12:00
Lišková vyrazila střelu od mantinelu.
10:38
Pařízková na Axmannovou, jenže té nesedla střela a míček skončil v rohu hřiště.
08:15
Rumlová netrefila branku.
06:09
Bárková střílela ze středu těsně nad branku.
05:01
Lišková si sebrala dlouhou nahrávku hostů.
03:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Petra Grufíková, asistoval Tereza Mošťková (1:0).
03:19
Grufíková otevírá skóre pěknou střelou k tyči.
03:07
Lišková si rovněž připisuje první zákrok proti takové propagační střele.
02:14
Dlouhá si připsala první zákrok utkání.
01:32
Začátek zápasu je v klidnějším tempu a obě strany vyčkávají na správný moment k přechodu do útoku.
00:12
Domácí rozehrávají na vlastní polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Aneta Foffová, Markéta Valešová, Markéta Rumlová, Pavla Bárková, Barbora Knotková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Petra Grufíková, Barbora Pařízková, Pavla Pejzlová, Eva Barvíková, Kateřina Peterková