3:2
0:1
0:0

Tatran Střešovice - Ivanti Tigers Jižní Město 3:4pn
23. Karolína Vachušková, 23. Tereza Bystrianská, 29. Denisa Billá - 25. Eliška Trojánková, 38. Eliška Chudá, 50. Nikola Hermannová, N Iveta Hyršlová; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 16 - Martina Franková 23; po třetinách: 0:0, 3:2, 0:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč Iveta Hyršlová a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč Denisa Billá , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč Iveta Hyršlová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč Karolína Vachušková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč Eliška Chudá , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč Denisa Billá a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč Lucie Řezáčová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč Lucie Želízková , ale gól nevstřelil.
65:01
Trestná střílení zahajuje domácí tým
65:01
Komentář trenéra domácích Marka Michálka: Zápas nám ukázal, že jdeme po dobré cestě, posily zapadly, mladé hráčky získávají zkušenosti, ale stále je hodně práce před námi. Kdo přišel do Stodoly tak se rozhodně nenudil. Důrazné, rychlé, atraktivní a vyrovnané utkání, které rozhodly až nájezdy. Děkujeme soupeři a obrovské díky všem fanouškům za atmosféru, před kterou je radost hrát.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostí Lukáše Netrefy: Vyrovnaný a hezký zápas od začátku až do konce, jsem rád, že pro nás šťastnější! Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
64:59
Gól nepadl a jdeme do finále. Nájezdy. Na střely 2:1
64:00
Tvrdou hru tentokrát na vlastní ruce pocítila domácí brankářka. Nevylučuje se.
60:12
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
58:30
Dočkáme se gólu nebo prodloužení. Tatran na polovině soupeřek.
56:40
Verča Kopecká a pěkná střela, které jen chyběla větší přesnost
53:50
Vachušková brejk, střela jen do brankářky.
53:30
Vyčkávaná na to, kdo udělá chybu. Hosté ale mají ze hry více.
50:50
Velká šance domácích, ale skore je stále vyrovnané.
49:19
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Nikol Pekárková (3:3).
49:19
Tlak přináší své ovoce, je vyrovnáno.
49:00
Hosté jsou nepřijemní a ženou se za vyrovnáním. domácím chybí trochu víc klidu na hokejkách.
47:45
Rychlý brejk hostů, který opět likviduje domácí brankářka.
46:20
Další vynikající zákrok domácí brankářky, kdy likviduje 100 % šanci Tigers.
45:31
Teď se hráčky Tigers usadily na polovině Tatranu, a je z toho nebezpečná střela, kterou helmou vyráží mimo hřiště Eliška.
44:25
Prontekerová si pěknou táhlou střelou na soupeře nepřišl.a
42:30
Tereza Bystrianská v šanci, střílí přes hráčku, ale brankářka na dvakrát chytá.
41:00
Tatran se ubránil a hraje v plném počtu.
40:44
Šance Ivanti, ale skákající míček končí v rukách brankářky.
40:01
Tatranky se ještě minutu budou bránit v oslabení. Buly pro Ivanti.
40:00
40:00
39:59
Střely 12:7. Viděli jsme hodně vyloučených, pěkné góly a stále se hraje ve vysokém tempu.
39:45
Několik střel, ale všechny mimo.
39:00
Vyloučen hráč Vendula Beránková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
39:00
Tak minutu před koncem 2. třetiny si i hostující zahrají přesilovku.
37:20
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Petra Šebestová (3:2).
37:20
A téměř hned po návratu potrestané hráčky je tu snížení.
35:31
Kombinace Tatranu a sražená střela mimo branku.
35:11
Vyloučen hráč Kateřina Kovaříková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:45
Ivanti se snaží dobýt branku Tatranu, ale obraně se daří všechny pokusy eliminovat.
31:55
Krásné fér gesto hostující hráčky, která rozhodčímu vysvětlila, že faul na ní nebyl a rozhodčí tak vyloučení domácích odvolává. Pěkné!
29:55
Chybka domácích na polovině hřiště, kdy Lisová přišla o míček. Hrozil brejk, ale vzápětí svou chybu napravila a míček získal zpět.
29:00
Rychlé vytočení z poza branky, přihrávka a skrytá střela - gól na 3:1
28:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Denisa Billá, asistoval Tereza Bystrianská (3:1).
28:00
Hra se trochu uklidnila. Týmy se soustředí na obranu.
25:00
No a je to tady, rychlé snížení hostů. Brejk, dlooouhá klička a zasunutí míčku z velkého úhlu za záda brankářky.
24:42
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Eliška Chudá (2:1).
23:00
Tak dvě rychlé branky za sebou nám snad odšpuntují zápas.
22:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tereza Bystrianská bez asistence (2:0).
22:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Vendula Beránková (1:0).
21:10
Rychlý kontr domácích, přenesení hry na druhou stranu, přihrávka přes brankoviště a střela, která končí na tyčce. Takže na tyčky je to už také vyrovnané.