2:1
- : -
FBS Olomouc

FBC ČPP OSTRAVA - FBS Olomouc 8:2
2. Andrea Pastušková, 10. Denisa Kotzurová, 14. Andrea Pastušková, 21. Andrea Pastušková, 28. Michaela Mlejnková, 29. Viktória Grossová, 58. Michaela Mlejnková, 60. Michaela Mlejnková - 2. Kateřina Peterková, 47. Barbora Suchánková; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 16 - Pavla Lišková 24; po třetinách: 3:1, 3:0, 2:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 11 - 7
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Na to že půlka týmů byla tři týdny bez hokejek a druhá zase prožila jeden z vrcholů sezóny to nebylo špatné. Chyběla tomu lehkost a kvalita, ale měli jsme zápas celou dobu pod kontrolou. Radost mi udělala zodpovědnost směrem dozadu a to, že jsem konečně začali i skončili na tři lajny.
60:00
Komentář asistentky trenérky hostí Aleny Sklenářové: V začátku soupeř rychle proměnil, hru jsme pak ale zlepšily a dokonce se dostávaly do slibných šancí. To se ovšem nevyplatilo v defenzivě. V první části jsme inkasovaly přesné trefy, v druhé třetině pak i smolné góly.
60:00
Komentář asistentky trenérky hostí č. 2: Obranný systém jsme od 2. přestávky zlepšily. O vyhranou 3. třetinu nás však připravila 2x pokažená přesilová hra. Zápas se hrál ve vysokém tempu a důrazu, jsme rádi za tuto přípravu na neděli. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Denisa Kotzurová (8:2).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:43
Vyloučen hráč Eva Barvíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
57:47
Rozhodčí zvedají ruce, Ostrava ve výhodě.
57:27
56:54
Domácí málem skórovaly v oslabení, ale Vrlíková netrefila bránu.
56:08
Vyloučen hráč Alena Zuzaníková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
56:00
Lišková vystavila stopku i Pastuškové, která to zkusila ze středu.
54:48
Rozehrávka z rohu na útočné polovině se hostům vůbec nepovedla a ještě nakonec běžely do protiútoku domácí hráčky.
53:43
Reimerová nebezpečně vystřelila od mantinelu, Dupčáková vyráží rukou a míčku se následně ujímá domácí Voláková.
53:18
Timeout FBS Olomouc
52:41
Zajímavou souhru domácího týmu zakončila Šešulková střelou do bloku.
51:15
Pospíšilová míček nabombila přímo do helmy Liškové.
49:49
Lišková si připisuje další skvělý zákrok proti pokusu Šešulkové.
48:48
Olomouc se snaží ze všech sil, většinu střel blokuje, Ostrava to nemá tak lehké.
47:43
Vrlíková zastavuje útočnou akci Olomouce a uklidňuje hru na vlastní polovině.
46:29
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Suchánková, asistoval Kateřina Peterková (6:2).
45:21
Olomouc drží míček na své polovině.
44:11
Zmatek před bránou hostů ukončuje Pejzlová odpálením míčku do bezpečné vzdálenosti.
43:07
Káčová se šikovně dostala do blízkosti brány, ale nečekala, že narazí na Palinkovou, která její střelu zablokovala.
42:31
Pozemní střela Kotzurové Liškovou trochu zaskočila, ale nakonec žádný gól nepadl.
41:24
Palinková čistě ale tvrdě zastavila Šromotovou a bere si míček.
40:35
Peterková opět v samostatném úniku, ale Dupčáková si to pohlídala.
38:41
Konec třetiny se odehrává opět na polovině Olomouce.
37:05
Reimerová to zkusila po zemi bekhendíkem, ale Dupčáková neskočila ani na toto.
35:53
Peterková to ještě nevzdala a stále se snaží něco vymyslet.
34:08
Hudákové P. se nepovedla zpracovat skákavá přihrávka, míček končí za mantinelem a rozehrávat bude Olomouc.
32:59
Suchánková překvapivě čistě tělem sráží o hlavu větší Kotzurovou k zemi.
32:01
Druhou třetinu už je na míčku většinou Ostrava, Olomouc už nemá tolik šancí, Ostrava už nedělá tolik chyb.
30:55
Krásný zákrok Liškové proti těžké střele Kotzurové.
29:47
Teď se hraje dlouho na středu, míček pořád mění vlastníka.
28:26
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Viktória Grossová, asistoval Alena Zuzaníková (6:1).
28:26
Ke Grossové se na střed dostal míček a ta se nemýlila.
27:53
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Nela Kapcová (5:1).
27:53
Přečíslení Ostravy 2na0 nešlo zakončit jinak než golem.
26:21
Chalupová svou střelou rozeznívá tyč.
25:42
Barvíková se hrdinsky postavila do střely Hudákové P. a zabránila tak dalšímu gólu.
24:56
Hosté se už minutu musí bránit a Ostrava jim ani nedává šanci vystřídat.
23:55
Domácí svým napadáním ztěžují rozehrávku Olomouci.
22:48
Zajímavou střelu Palinkové vyráží Dupčáková jen tak tak rukou.
22:08
Chybu Reimerové Mlejnková nezúročila.
21:12
Domácí obléhají útočnou polovinu.
20:55
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Viktória Grossová (4:1).
20:29
Peterková vybojovala míček a hned běžela směr domácí brána.
17:33
Hra překvapivě není úplně jednoznačná pro Ostravu, i Olomouc dokáže Dupčakovou potrápit.
16:30
Hudáková P. přestřeluje úplně prázdnou bránu.
15:51
Ostrava dělá dost chyb, hosté je zatím neumí využít.
15:11
Peterková šikovně vybojovala míček a v samostatném úniku netrefuje bránu.
13:38
Šromotová pěkně na Chalupovou, Chalupová mimo bránu.
13:22
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Paulína Hudáková (3:1).
12:16
Pokus Pospíšilové Lišková s přehledem chytá.
11:27
Kotzurová se ocitla ve velmi výhodné pozici před Liškovou, ale střílí mimo.
10:24
Chybu Barvíkové se domácím hráčkám nepodařilo potrestat.
09:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Michaela Mlejnková (2:1).
09:18
Hra se přelévá ze strany na stranu.
08:10
Axmannová vyslala ne moc rychlou střelu, ale i tak nadělala Dupčákové potíže.
07:23
Mlejnková v obrovské šanci přestřeluje bránu.
06:41
Střelu Kotzurové na poslední chvíli zablokovala Pařízková.
05:38
Ani Volákové se nepovedlo Liškovou prostřelit.
04:44
Střela Hudákové P. byla pro Liškovou úplná malina a lehce míček chytá do rukou.
04:21
Domácí hráčky hrají dokola kolem obrany hostí, ale není vidět žádná střela.
03:18
Na míčku Olomouc, snaží se kombinovat na útočné polovině.
02:19
Peterková se dere k domácí bráně, ale nakonec tato akce nekončí ani střelou.
01:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková bez asistence (1:1).
01:19
A rychlá odpověď Olomouce.
01:13
01:10
Hosté pod tlakem.
00:01
Úvodní buly pro svůj tým vyhrála Kotzurová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Barbora Suchánková, Barbora Pařízková, Eva Barvíková, Kateřina Peterková, Andrea Palinková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Denisa Kotzurová, Michaela Mlejnková