1:3
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno 2:5
9. Radek Valeš, 58. Vojtěch Hejduk - 29. David Sládeček, 35. David Coufal, 44. Jan Grábl, 48. Jakub Procházka, 50. Lukáš Vlach; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 486; zásahy brankářů: Vít Vaníček 9 - Filip Kuhn 16; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:3;
60:00
Nejlepší hráči: Liberec: Jakub Kopecký , Brno: Filip Kuhn.
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 9 , Brno: 5.
60:00
Střely celkem: Liberec: 18 , Brno: 14.
60:00
Komentář trenéra hostí(Marek Fiala): Do obrany zodpovědný výkon, v první polovině zápasu nám chyběl větší klid po zisku míčku, v druhé polovině jsme to zlepšili, kvalitně jsme vyřešili situace, získali jsme rozhodující náskok a utkání kontrolovali do konce. Pochvala klukům za zodpovědný výkon. Soupeři a divákům děkuji za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích(Zdeněk Skružný): Bez střelby se góly dávají hodně těžko. Soupeř dnes předvedl kvalitní výkon do obrany. Náš výkon dnes nebyl hoden superligového týmu. Děkuji všem divákům, kteří si našli cestu na halu a vydrželi až do konce. Díky soupeři za utkání.
60:00
58:13
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Jakub Kopecký (2:5).
57:16
Po odebraném míčku se ke střele dostal domácí Balatka, ale jeho střelu skvěle zastavil hostující brankář Kuhn.
54:52
Ke střele se dostal domácí kapitán Klucho, ale jeho střela šla jen do nohy hostujícího brankáře.
53:20
Uvidíme druhou přesilovku Liberce v utkání, hlediště žene domácí k snížení skóre.
53:19
Vyloučen hráč Oliver Gold družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
52:49
K dorážce se před hostující brankou dostal domácí Ferdan, ale jeho pokus zastavil hostující brankář.
51:26
Z dálky vypálil domácí Kárník, ale jeho prudká střela byla zablokována a šla těsně nad branku.
50:57
Dnešní utkání sleduje 486 diváků.
49:50
Na dvakrát teď zasahoval hostující brankář Kuhn a na dvakrát úspěšně.
49:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Oliver Gold (1:5).
47:45
Ostře vypálil hostující Hronek, ale jeho prudká střela proletěla těsně vedle domácí branky.
47:10
Timeout FBC Liberec
47:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Procházka, asistoval Oliver Gold (1:4).
45:21
Hostující tým skvěle brání přesilovku Liberce, nepouštějí je do šancí a nenechají domácí tvořit hru.
44:16
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
43:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Jonáš Kůra (1:3).
41:52
Hostující Gold se hnal na brankáře domácích, ale jeho pokus o lob šel těsně nad.
41:25
Ke střele se dostal domácí Čermák, ale jeho střelu hostující brankář v klidu zachytil.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým z Brna.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 4 , Brno: 4.
40:00
39:49
K dorážce se dostal domácí Rozkovec, ale jeho pokus byl zablokován a letěl těsně nad branku.
39:11
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Petr Kološ.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:31
Před hostujícího brankáře se po přihrávce dostal domácí Kroupa, ale jeho střela šla jen do náruče Kuhna.
35:45
Z otočky vypálil domácí Valeš, ale jeho rána byla zablokována obranou soupeře a neměla takovou razanci.
34:32
Hosté otáčejí zápas a ujímají se poprvé v zápase jednobrankového vedení.
34:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval David Medek (1:2).
32:48
Parádní zákrok teď vyšvihl domácí Vaníček, když zasáhl rukou proti prudké střele z blízkosti.
31:14
Z otočky vypálil domácí Kopecký, ale jeho rána těsně minula hostující branku.
29:06
Hostující hráči šli v přečíslení dva na jednoho, Martin Nagy se rozhodl vystřelit, ale branku těsně minul.
28:16
Jako bych to zakřikl a hostující tým srovnává stav utkání.
28:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Martin Nagy (1:1).
27:58
Domácí zatím skvěle brání oslabení, pár míčků vyhodili a nepouštějí soupeře do šancí.
27:06
Vyloučen hráč Vojtěch Hrůza družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
26:51
Liberečtí hráči většinu třetiny drží míček a snaží se, ale hostující obrana skvěle napadá.
25:37
Ostře z otočky vypálil hostující Grábl a těsně minul domácí svatyni.
23:03
Hráči Brněnského Hattricku začali hodně vysoko napadat a nutí tak soupeře zjednodušit rozehrávku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým z Liberce.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 5 , Brno: 4.
20:00
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:51
Z dálky se do míčku opřel domácí Kološ, ale jeho střela šla těsně mimo hostující branky.
16:59
Ostrou střelu vyslal domácí Rozkovec, ale jeho střela šla do náruče hostujícího brankáře Kuhna.
15:27
Před hostujícího brankáře se dostal domácí Balatka, ale jeho pokus byl zablokován hostující obranou.
13:25
Ostře vypálil hostující Horák, ale jeho projektil těsně minul domácí branku.
12:18
Další ostrá rána ze strany Brněnských, tentokrát to byl Coufal, ale domácí obrana opět zablokovala střelu.
11:00
Parádní blok domácího Kološe teď zabránil ostré ráně jednoho z hostujících hráčů.
09:49
Brněnští hráči se snaží vyvést míček se své poloviny, ale skvěle bránící Liberec je všemi silami nikam nepustí.
08:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Jakub Kopecký (1:0).
07:41
K ostré střele se dostal domácí Šoltys, ale jeho rána letěla tak metr vedle branky.
06:08
Skvělý Vaníček! Domácí brankář teď předvedl tři parádní zákroky a podržel svůj tým.
04:44
K prudké střele z větší vzdálenosti se dostal hostující Horák, ale jeho střela mířila těsně mimo tři tyče.
03:02
Ke střele se dostal domácí Kopecký, ale hostující brankář byl na svém místě.
01:35
V držení míčku jsou Brněnští hráči, ale Liberečtí jim nic nedovolí.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým z Liberce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: David Sládeček, Lukáš Jalový, Marek Fuchs, Luděk Ondráček, Matěj Hronek
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Petr Kološ, Radek Valeš, Prokop Ferdan, Jakub Kopecký, Jakub Kárník