0:2
3:2
1:0

ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS 5:4p
3. Matěj Čermák, 48. Jakub Kolstrunk, 54. Jakub Kolstrunk, 56. Matěj Pruner, 65. Lukáš Ujhelyi - 29. Jakub Boček, 35. Jakub Hromada, 51. Jan Hněvkovský, 59. Jakub Boček; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 487; zásahy brankářů: Martin Beneš 14 - Ondřej Matiášek 11; po třetinách: 1:0, 0:2, 3:2, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: SPA: 3 Black Angels: 0
65:00
Střely celkem: SPA: 16 Black Angels: 18
65:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Janečka: Celkově si myslím, že diváci museli být hodně spokojeni, protože zápas probíhal ve vysokém tempu a jen díky skvělým golmanům to nebyla přestřelka. Svému týmu nemám moc co vyčíst. Snad jen to zakončení, protože i když jsme se jako nováček dostali s druhým týmem ligy do prodloužení, tak to vnímám jako ztrátu dvou bodů. Nicméně věřím, že nás i tato zkušenost posune dál.
65:00
Komentář trenéra domácích Radka Skaličky: Dnes jsme především ve 2. třetině vypadli z role a soupeř nám odskočil. Ve 3. třetině jsme se trošku zlepšili, zápas poté dotáhli ke 2 bodům, ale stále nám do kvalitního výkonu hodně věcí chybí. Děkujeme soupeři a naším skvělým fanouškům.
64:48
64:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Milan Garčar (5:4).
64:48
Ujhelyi prostřeluje golmana B.A. na bližší tyč a rozhoduje toto utkání.
64:01
Sparta ve čtyřech nyní na balonku.
62:51
Marvánek nahodil na prázdnou branku, ale hráč B.A doběhl tento míček a z malého brankoviště ho odpálil do rohu.
58:53
Boček doráží míček při závaru před brankou Sparty a srovnává skóre zápasu na 4:4.
58:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Hromada (4:4).
58:26
Beneš chytá střelu od mantinelu ramenem.
57:50
B.A. jdou do šesti.
55:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Radim Křenek (4:3).
55:58
Matěj Pruner zavěšuje zápěstím do vinglu v situaci 2 na 1.
53:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk bez asistence (3:3).
53:04
Kolstrunk se nějakým záhadným způsobem trefuje z velkého úhlu od mantinelu od břevno a srovnává toto vyrovnané utkání na 3:3.
52:38
Beneš chytá střelu ze středu, která šla nepříjemně po zemi.
51:47
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Matouš Burian (2:3).
50:51
Hněvkovský se z první ze vzduchu trefuje přímo pod břevno.
49:50
Čermák povodil hráče B.A. v situaci 1 na 1, ale golman ho vyčapal.
47:47
Čermák zády k brance zkusil vystřelit míček z první bekhandem mezi svýma nohama. Branku minul.
47:18
Juha střílí ze strany, ale míjí branku.
47:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Jan Marvánek (2:2).
47:03
Kolstrunk se prosazuje svojí střelou od mantinelu na vzdálenější tyč.
46:03
Boček z velmi blízké vzdálenosti střílí, ale Beneš svým reflexivním zákrokem drží svůj tým.
45:43
Beneš po krosovce chytá střelu.
45:12
Sparťanský kotel vytahuje své choreo.
45:02
Čermák od mantinelu doběhl až k bráně. Tuto situaci nevyřešil gólově.
44:31
Křenek a Jaroš po střetu končí na zemi.
43:56
Velmi sporná situace, kdy se Sparťanští hráči a trenéři domnívají, že padl gól, ale rozhodčí jsou proti.
42:21
Beneš v poklidu sbírá nahozený míček.
41:45
Juha mohl pálit, ale ještě nabídl Velcovi. Přihrávka však nešla ideálně a Velcovi míček odskakuje.
38:58
Matěj Pruner nám málem spadl na pořadatelský stolek. Za patnáct vteřin toto narážení vrátil a Boček končí na mantinelu.
37:49
Golman na střídačce už oslavoval gól B.A. vběhem na hřiště, ale v poslední chvíli hráč B.A. netrefuje prázdnou branku.
35:30
Sparta si moc neví rady s agresivním napadáním B.A.
34:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Boček (1:2).
34:43
Prudká příhra po mantinelu dolů, hned z první sklepnutí na střed, střela a gól. To byla pěkná a rychlá akce B.A. na kterou nestihla Sparta zareagovat.
34:23
Burian nasadil housle Hněvkovskému.
33:46
Nyní se povedlo Spartě velmi hluboko zatlačit soupeře. Gól z toho ale nepadl.
32:57
Prunerova krosovka byla zablokována.
32:39
Velc sám na bránu neproměňuje.
32:12
Marvánek svým sice prudkým ale nepřesným zátahem netrefuje branku.
31:27
Jaroš chtěl najít žabičkou svého spoluhráče před brankou, ale ten si s tímto balónkem neporadil dobře.
29:45
Pažák získlal míček na útočné polovině, přisunul Prunerovi, ale ten to bohužel pro Spartu, zazdil a míček má tým B.A.
29:01
Jan Lang ze střední vzdálenosti chtěl propálit golmana mezi nohama, ale neúspěšně.
28:17
28:17
Boček se vrátil z trestné lavice a hned napravuje svoje vyloučení gólem a srovnává stav na 1:1.
28:03
Matěj Pruner padá při střele z blízké vzdálenosti.
27:27
Sparta obléhá B.A. čtveřici, ale zatím bez velké šance.
26:07
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:05
Boček šel sám na branku, ale Beneš chytá.
25:18
Lang vystihl krosovku která šla přes velké brankoviště.
21:42
Matěj Čermák skoro prošel dva obránce a málem se dostal do zakončení. Pohledná akce která mohla skončit nebezpečnou situací.
19:00
Beneš opět podržel svůj tým svojí maskou.
17:27
Josef Juha dostal do těla a končí na zemi.
17:16
Beneš si nyní po druhé vyžádal ošetření svých prstů na ruce.
15:39
B.A. hrají velmi nepříjemně a dotěrně a nenechávají hrát Spartu svou hru. Naneštěstí pro B.A. nevyužívají své šance.
15:19
Výborný presink B.A. vyústil v šanci, kterou však kryje Beneš.
13:46
Zemanovi se při rozehrávce hokejka rozdělila na dvě části a Zeman musel nechat míček míčkem a utíkat na střídačku. Toto způsobilo trošku zmatky, ale vše dopadlo pro Spartu dobře.
13:00
Marek Zouzal šikovně při rozehrávce vyřadil ze hry 2 napadající hráče. Jeho lajna toto přečíslení ale nevyužila.
11:22
Josef Juha se uvolnil na střed. Jeho střela ale trefila pouze před ním stojící blok.
09:32
Křenek chtěl narovnat skoro spadlý mantinel, ale převrátil ho úplně na druhou stranu.
08:49
Beneš dlouhým výhozem našel jen golmana B.A.
07:08
Matěj Pruner se v situaci 2 na 1 rozhodl ke střele. Nyní vystřelil úplně naopak než v minulém případě a míček se ani neodlepil od země a skončil kdesi v rohu.
06:32
Hněvkovský nastřelil Buriana přímo do hlavy. Burian rychle utekl na střídačku, kde je teď ošetřován.
05:01
Kolstrunk doběhl hráče B.A. a zezadu mu vzal míček. Rozhodčí tuto situaci viděl tak, že vše proběhlo v rámci pravidel.
04:20
Radim Křenek trefil blok a z následného brejku zahrozil Boček. Tuto šanci však nevyužil.
02:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Marek Zouzal (1:0).
02:56
Matěj Čermák prostřelil golmana Black Angels na vzdálenější tyč.
02:17
Beneš předvedl efektní a přesto i efektivní zákrok svojí maskou.
01:42
Matěj Pruner teď z první přestřeluje branku takovým způsobem, že míček skončil někde u bufetu nad V.I.P. tribunou.
01:05
Kolstrunk se skvěle vrátil a sebral přihrávku při situaci 3 na 3.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Adam Bouček, Jakub Renčín, Daniel Ludvík, Jaroslav Jaroš, Jakub Hromada
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Milan Garčar, Radim Křenek, Matěj Pruner, Lukáš Ujhelyi, Michal Pažák