3:1
3:4
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 10:7
1. Tomáš Sladký, 1. Šimon Kuczera, 10. Josef Rýpar, 20. Lukáš Hájek, 22. Lukáš Řezanina, 25. Lukáš Hájek, 27. Šimon Kuczera, 41. Jan Šebesta, 60. Šimon Kuczera, 60. Lukáš Řezanina - 3. Pavel Čihák, 14. Matyáš Krebner, 26. Viktor Kopecký, 46. Jakub Šárka, 50. Kryštof Krbec, 53. Jakub Šárka, 53. Jakub Šárka; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 324; zásahy brankářů: Lukáš Souček 17 - Michal Kotouček 9, Jakub Zavřel 7; po třetinách: 4:2, 3:1, 3:4;
60:00
Střely ve 3. třetině 5:11, celkem 26:24
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 7 Kuczera, Bohemians - 91 Šárka
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Pavla Bruse: Dlouho dnes dobré tempo a intenzita. Ve třetí třetině nám spadlo tempo a dostali jsme rychlé slepené góly. Super morál, že jsme se zvedli a dotáhli zápas do vítězného konce. Zešedivěl mi jeden vlas.
60:00
Komentář trenéra hostů (1.část): Dnes jsme si bohužel velmi pozdě uvědomili, kdo je naším soupeřem. Nekoncentrovanost, naivita, nedodržení taktických pokynů a obrovské množství chyb = rychlé vedení Vítkovic a pak i jeho navyšování. Jsem rád za náš návrat ve třetí třetině, kdy kluci ukázali, že tu jsme! Hrál se atraktivní aktivní florbal s napadáním na obou stranách.
60:00
Komentář trenéra hostů (2.část): Netěšíme se z prohrané bitvy o 4. místo, ale místní diváci se těšit mohou, že šli domu naplněni sportovním zážitkem. Nelze věšet hlavu "malé play-off" - až 10 zápasů do Vánoc - začíná! Gratulujeme soupeři a těšíme se na další klání.
60:00
59:46
Timeout FbŠ Bohemians
59:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Lukáš Hájek (10:7).
59:46
Žigy kompletuje desítku a ze střídačky hostí se učíme další nová slovíčka...
59:03
Bohemka zase v šesti
59:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Lukáš Hájek (9:7).
56:06
Dvě sporné situace ovšem neuklidňují Bedlu..
54:50
Vítky se snaží uklidnit hru
52:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Patrik Šebek (8:7).
52:41
Ale Šárka dvěma slepenými góly dostává hosty na dostřel.
52:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Filip Forman (8:6).
51:48
Bohemka je teď aktivnější ale Dobisíkovu ránu blokuje spoluhráč Cabejšek.
50:55
Šárka ohrozil branku domácích ale pouze z boku.
50:18
Bräuer v těžké situaci udržel míček a ještě přidal něco od cesty Kielerovi.
49:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec bez asistence (8:5).
49:01
Trochu haluzově se odrazil míček na střed ke Krbcovi a ten ho uklidil do vinklu
46:34
Buršík, pálí z křídla. Souček situaci kontroluje.
45:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka z trestného střílení (8:4).
45:17
A tak konečně změna.. po faulu následuje trestné střílení Bohemky. Pojede Šárka
45:17
Šárka bekhendovým blafákem v klidu proměňuje.
43:13
Teď je to takové: Nahození, prodloužení, výjezd, střela, blok, souboj, lob na druhou stranu, souboj, hvizd, přihrávka, střela, blok a tak pořád dokola...wonderful..
40:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Josef Rýpar (8:3).
40:37
Rýpar parádně na Šebestu na zadní tyč. Pak už to bylo v klidu.
40:00
Vyloučen hráč Michal Vojtíšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry.
37:19
Teď se spíš bojuje u mantinelů a v rozích, než aby se dělo něco smysluplného.
35:50
Nehera zablokoval dělo Šebka
35:11
Domácí vystřídali, podrželi míček, vystřídali a teď drží míček..
35:00
Utkání sleduje 324 diváků.
32:08
Souček v klidu sbírá nahození z půlky
31:28
Teď se hraje spíš něco mezi tenisem a baseballem než florbal.
29:17
Brajk hostí zakončuje Růžek vysoko nad.
26:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Jan Šebesta (7:3).
26:22
Na snížení Kopeckého reaguje přesnou dorážkou Kuczera
25:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Vojtěch Zezulka (6:3).
24:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Martin Nehera (6:2).
21:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Jiří Besta (5:2).
19:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Šimon Kuczera (4:2).
19:40
A tak jó, ve druhé šanci už parádně vykoupal gólmana Bohemky.
19:23
Domácí v tlaku ale ze slibné pozice nezakončuje Hájek
15:58
Šebesta po Gattnarově přihrávce těsně vedle
14:48
Růžek jen do Součka a Hájek zase na oplátku do Kotoučka.
13:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jakub Buršík (3:2).
13:13
Domácí už v pěti ale Buršík ještě dal pod sebe na Krebnera a ten z první zase snižuje.
11:42
Besta v rohu sbírá vteřiny
11:10
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
11:10
Rýpar jde ven za údajné držení
09:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar bez asistence (3:1).
09:39
Vítky teď nepůjčily 67 vteřin hostům míček, Řezaninu ještě zastavil Kotouček ale Rýpar už v klidu parádně navyšuje stav.
07:32
Standardka Kopeckého. Míček končí na zadním manťáku a hokejka zastavuje o ruku Hrubého.
04:05
A je po uragánu. Situace na hřišti se trochu zklidnila.
02:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Marek Ďopan (2:1).
02:03
I Souča z první střely inkasuje, přivítal ho Čihák.
01:45
První dva zákroky Kotoučka a tyčka z hole Bräuera
00:43
00:43
Teď už to trvalo o poznání déle ale i tak pro domácí úspěšně. Druhá střela a druhý gól z hole Kuczery
00:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Marek Bräuer (1:0).
00:12
A začínáme ve velkém stylu, Bräuer našel Sladkého a ten posílá domácí do vedení!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Marek Ďopan, Matyáš Krebner, Viktor Kopecký
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Josef Rýpar, Tomáš Sladký, Marek Bräuer, Rostislav Gattnar
00:00
Vítejte u sledování online přenosu z 12. kola Superligy mezi Tempishem a Holbou aneb mezi Vítkovicemi a Bohemkou