5:2
3:2
- : -

FBC Honey Badgers F-M - SKP Nový Jičín - FBK Frenštát 13:4
2. Daniel Žurek, 9. Vít Kahánek, 9. Daniel Žurek, 10. Vojtěch Gřundel, 12. Martin Kalivoda, 14. Vojtěch Gřundel, 15. Vít Kahánek, 21. Tomáš Vežranovský, 22. Vít Kahánek, 24. Radek Měrka, 27. Vojtěch Gřundel, 32. Michal Szczotka, 36. Vít Korbáš - 19. Jaroslav Klečka, 21. Jan Macháč, 26. Marek Petr, 33. Vít Watroba; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Michal Zápalka ? - Jaromír Ivan ?; po třetinách: 5:0, 5:2, 3:2;
36:00
35:38
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Korbáš, asistoval Vojtěch Gřundel (13:4).
34:56
Vyloučen hráč Jaroslav Klečka družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát na 2 minuty za sekání.
33:35
Vyloučen hráč Václav Štrbák družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
32:22
Vyloučen hráč Daniel Žurek družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za bránění ve hře.
32:04
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Vít Watroba, asistoval Zdeněk Macháč (12:4).
31:43
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Michal Szczotka bez asistence (12:3).
26:50
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Tomáš Vežranovský (11:3).
25:53
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Marek Petr, asistoval Petr Macháč (10:3).
24:00
24:00
23:14
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Radek Měrka, asistoval Vít Korbáš (10:2).
21:49
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Vít Korbáš (9:2).
20:34
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Vojtěch Gřundel (8:2).
20:18
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Jan Macháč, asistoval Robert Horák (7:2).
18:14
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Jaroslav Klečka, asistoval Vít Watroba (7:1).
14:09
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Martin Kalivoda (7:0).
13:56
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Vít Korbáš (6:0).
12:00
12:00
11:10
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Martin Kalivoda, asistoval Vojtěch Gřundel (5:0).
09:41
08:57
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Daniel Žurek, asistoval Lukáš Žurek (3:0).
08:38
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Vojtěch Gřundel (2:0).
07:46
Vyloučen hráč Martin Novák družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:42
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů SKP Nový Jičín - FBK Frenštát:
00:00
Line-up domácích FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Vít Korbáš, Václav Štrbák, Michal Szczotka