0:3
1:2
- : -

FbK Horní Suchá B - FBC Honey Badgers F-M 1:7
36. Patrik Maryniok - 3. Vít Kahánek, 7. Martin Kalivoda, 18. Tomáš Vežranovský, 23. Tomáš Vežranovský, 24. Vít Kahánek, 26. Václav Štrbák, 28. Vít Kahánek; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Robert Malošík ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:2;
35:13
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Patrik Maryniok, asistoval Pavel Krucina (1:7).
33:27
Vyloučen hráč Michal Szczotka družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za bránění ve hře.
32:58
Vyloučen hráč Nikolas Urbančík družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:37
Vyloučen hráč Václav Štrbák družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za hrubost.
27:52
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Daniel Žurek (0:7).
25:44
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Václav Štrbák, asistoval Tomáš Vežranovský (0:6).
24:00
24:00
23:05
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Lukáš Žurek (0:5).
22:23
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Vojtěch Gřundel (0:4).
17:59
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Lukáš Žurek (0:3).
17:13
Vyloučen hráč Daniel Žurek družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
06:11
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Martin Kalivoda, asistoval Daniel Žurek (0:2).
02:55
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Michal Szczotka, Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Vít Korbáš, Václav Štrbák