1:3
1:2
- : -

FBC Česká Lípa B - FBC Pitbulls Kolín 6:8
13. Dili Nguyen, 17. Pavel Pešír, 18. Petr Procházka, 19. Dili Nguyen, 35. Pavel Pešír, 60. Petr Procházka - 6. Jan Novotný, 13. Trong Martin Lexuan, 20. Marek Reithar, 26. Tomáš Kukal, 33. Filip Pletka, 35. Tomáš Humpolák, 41. Jan Novotný, 51. Jan Novotný; rozhodčí: Pavel Váňa - Matěj Novák; vyloučení: 1:6; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jakub Houser 45 - Lukáš Mareš 50; po třetinách: 4:3, 1:3, 1:2;
60:00
Dobré 3 body do tabulky a skvělý trénink speciálních situací ve velké hale. Trenér Kolín
60:00
Pěkný zápas který nám ukázal naše další nedostatky.Děkujeme soupeři za zápas. Trenér Česká Lípa
60:00
59:33
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Jakub Knespl (6:8).
58:48
Vyloučen hráč David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:55
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil Jakub Knespl.
57:12
Vyloučen hráč David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:26
Vyloučen hráč Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:36
Timeout FBC Česká Lípa B
50:35
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Filip Pletka (5:8).
47:13
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
40:57
40:00
40:00
37:59
Vyloučen hráč Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za vražení zády.
37:44
Vyloučen hráč Filip Pletka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
36:33
Vyloučen hráč Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
34:38
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Humpolák, asistoval Martin Soukup (5:6).
34:03
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Pavel Pešír, asistoval Jan Petříček (5:5).
32:10
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Jan Novotný (4:5).
25:49
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal bez asistence (4:4).
20:00
20:00
19:07
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Petr Cícha (4:3).
18:30
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Dili Nguyen, asistoval David Hybš (4:2).
17:10
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Jan Bureš (3:2).
16:12
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Pavel Pešír, asistoval Zdeněk Petrák (2:2).
12:26
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Dili Nguyen bez asistence (1:2).
12:17
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Trong Martin Lexuan, asistoval Marek Reithar (0:2).
05:49
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Tomáš Kukal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Matěj Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Lukáš Mareš; hráči v poli: Tomáš Kukal, David Vokál, Marek Reithar, Jan Novotný, Filip Pletka
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Jakub Houser; hráči v poli: Jan Bureš, Petr Procházka, Jan Petříček, Tomáš Hudík, Jakub Knespl