2:4
1:5
- : -

ŽSK Třemošnice - FTC Vysoké Mýto B 5:13
1. Matěj Dvořáček, 2. Lukáš Dvořáček, 23. Lukáš Horák, 28. Lukáš Horák, 33. Lukáš Horák - 6. Jiří Unzeitig, 9. Adam Kobr, 11. Adam Kobr, 15. Michael Sháněl, 17. Milan Koubek, 23. Josef Mikulecký, 24. Adam Kobr, 29. Michael Sháněl, 34. Adam Kobr, 36. Radim Jiráský, 39. Tomáš Král, 43. Tomáš Král, 44. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Pavel Suchánek - Jan Růžička; vyloučení: 1 + Lukáš Horák 5:1; využití: 1:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Michal Macháček 35 - Jan Žufánek 26; po třetinách: 2:4, 2:4, 1:5;
45:00
43:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (5:13).
42:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Tomáš Král, asistoval Milan Koubek (5:12).
38:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Tomáš Král, asistoval Radim Jiráský (5:11).
36:52
Vyloučen hráč Lukáš Horák družstva ŽSK Třemošnice na 5 minut za vysoká hokejka.
36:23
Vyloučen hráč Ondřej Staněk družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Radim Jiráský, asistoval Jiří Unzeitig (5:10).
33:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (5:9).
32:40
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Ondřej Staněk (5:8).
30:00
30:00
28:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Michael Sháněl, asistoval Josef Mikulecký (4:8).
27:25
Timeout ŽSK Třemošnice
27:25
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Miloslav Klepač (4:7).
27:12
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nesportovní chování.
23:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Adam Kobr, asistoval Lukáš Matějka (3:7).
22:24
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Matěj Dvořáček (3:6).
22:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Josef Mikulecký, asistoval Michael Sháněl (2:6).
16:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Milan Koubek, asistoval Michael Sháněl (2:5).
15:00
15:00
14:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Michael Sháněl, asistoval David Roubínek (2:4).
10:02
08:51
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Adam Kobr, asistoval Jiří Unzeitig (2:2).
05:08
01:30
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Dvořáček, asistoval Ondřej Šváb (2:0).
00:15
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Vojtěch Petr (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Suchánek a Jan Růžička.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto B:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Michal Macháček; hráči v poli: Matěj Dvořáček, Miloš Němec, Miloslav Klepač, Lukáš Horák, Ondřej Staněk