3:4
3:4
- : -

HAGA Pardubice B - ŽSK Třemošnice 7:12
15. Martin Jedlička, 22. Martin Halousek, 25. Martin Jedlička, 26. Petr Papák, 31. Jiří Pulkrábek, 34. Michal Seiner, 42. Martin Jedlička - 5. Matěj Dvořáček, 7. Ondřej Šváb, 9. Lukáš Dvořáček, 10. Miloslav Klepač, 17. Ondřej Šváb, 18. Miloslav Klepač, 20. Miloslav Klepač, 22. Lukáš Horák, 33. Miloslav Klepač, 33. Lukáš Horák, 44. Miloslav Klepač, 45. Miloslav Klepač; rozhodčí: Pavel Suchánek - Jan Čtvrtečka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Pop 39 - Michal Macháček 32; po třetinách: 1:4, 3:4, 3:4;
45:00
44:21
Vyloučen hráč Michal Seiner družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nesportovní chování.
44:01
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Lukáš Horák (7:12).
43:44
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Matěj Dvořáček (7:11).
41:54
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Jedlička, asistoval Jiří Pulkrábek (7:10).
36:21
Trestné střílení družstva ŽSK Třemošnice neproměnil Lukáš Horák.
33:07
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Michal Seiner, asistoval Michal Ptáček (6:10).
32:34
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Zdeněk Jelínek (5:10).
32:04
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Ondřej Šváb (5:9).
30:35
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Petr Papák (5:8).
30:00
30:00
27:23
Vyloučen hráč Ondřej Šváb družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:25
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Petr Papák, asistoval Jan Seiner (4:8).
24:58
21:58
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Miloslav Klepač (2:8).
21:04
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Halousek, asistoval Jiří Pulkrábek (2:7).
19:56
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Ondřej Staněk (1:7).
17:48
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Miloš Němec (1:6).
16:28
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Ondřej Šváb, asistoval Lukáš Dvořáček (1:5).
15:00
15:00
14:02
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Jedlička bez asistence (1:4).
09:17
08:33
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Dvořáček, asistoval Ondřej Šváb (0:3).
06:00
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Ondřej Šváb bez asistence (0:2).
04:56
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Miloslav Klepač (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Suchánek a Jan Čtvrtečka.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice: brankář: Michal Macháček; hráči v poli: Matěj Dvořáček, Miloš Němec, Miloslav Klepač, Lukáš Horák, Ondřej Staněk