1:1
3:2
- : -

1.MVIL Ostrava B - 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang 5:6
13. Filip Slovák, 24. Jakub Šaněk, 31. Matěj Vráblík, 34. Jakub Šaněk, 37. Jan Zmrzlík - 6. Martin Grobelný, 9. Libor Veselý, 10. Tomáš Krásný, 16. Jakub Neděla, 33. Roman Sladký, 37. Martin Grobelný; rozhodčí: Vít Dostál - Martin Žilinský; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Lukáš Juchelka ? - Tomáš Veltšmíd ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 3:2;
39:00
37:51
Timeout 1.MVIL Ostrava B
36:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Martin Grobelný, asistoval Jakub Neděla (5:6).
36:33
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Jan Zmrzlík bez asistence (5:5).
33:51
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Jakub Šaněk, asistoval Tony Skřipčák (4:5).
32:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Roman Sladký bez asistence (3:5).
30:48
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Matěj Vráblík, asistoval Daniel Kotzur (3:4).
30:04
Vyloučen hráč Jan Kocián družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang na 2 minuty za hrubost.
26:00
26:00
23:33
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Jakub Šaněk, asistoval Tomáš Bergmann (2:4).
17:45
Vyloučen hráč Daniel Jedlovec družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za špatné střídání.
15:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Jakub Neděla z trestného střílení (1:4).
13:50
Vyloučen hráč Jan Zmrzlík družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
12:35
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Filip Slovák, asistoval Jakub Šaněk (1:3).
11:24
Vyloučen hráč Roman Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang na 2 minuty za hra bez hokejky.
09:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Tomáš Krásný, asistoval Ondřej Bojko (0:3).
08:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Libor Veselý, asistoval Martin Grobelný (0:2).
05:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Martin Grobelný, asistoval Libor Veselý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Dostál a Martin Žilinský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang:
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava B: brankář: Lukáš Juchelka; hráči v poli: Matěj Vráblík, Adam Hostovičák, Jan Zmrzlík, Michal Guldan, Tony Skřipčák