4:1
4:0
- : -

Hippos Žďár n/S. - FbK Orlicko-Třebovsko 14:1
2. Pavel Rous, 6. Pavel Rous, 7. Tomáš Hrubý, 8. Martin Svatoň, 10. Martin Kršek, 13. Martin Svatoň, 16. Tomáš Hrubý, 16. Martin Svatoň, 17. Pavel Rous, 25. Pavel Rous, 31. Pavel Rous, 32. Martin Svatoň, 34. Filip Mašek, 35. Lukáš Hudeček - 21. David Král; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Libor Štěcha; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Adam Sochor ? - Matyáš Kopecký ?; po třetinách: 6:0, 4:1, 4:0;
45:00
43:16
Vyloučen hráč Antonín Sejkora družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
39:49
Vyloučen hráč Lukáš Říha družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
34:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hudeček bez asistence (14:1).
33:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Mašek, asistoval Pavel Rous (13:1).
31:24
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Svatoň, asistoval Martin Kršek (12:1).
30:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Tomáš Hrubý (11:1).
30:00
30:00
24:34
20:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil David Král, asistoval Matěj Kubasa (9:1).
16:43
15:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Svatoň, asistoval Pavel Rous (8:0).
15:46
Vyloučen hráč Václav Sýkora družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
15:24
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Filip Mašek (7:0).
15:00
15:00
12:27
10:40
Vyloučen hráč Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra rukou.
09:13
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Kršek, asistoval Dalibor Novák (5:0).
07:35
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
07:35
06:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Pavel Rous (3:0).
05:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Tomáš Zeisel (2:0).
01:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Matyáš Kopecký; hráči v poli: Matyáš Holub, Jiří Vaňous, Petr Minář, Aleš Rozlívka, Ondřej Hamerník
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Adam Sochor; hráči v poli: Tomáš Zeisel, Lukáš Hudeček, Pavel Rous, Tomáš Hrubý, Filip Mašek