2:2
- : -
Zlín Lions

Ossiko Třinec - Zlín Lions 7:5
6. Filip Sikora, 8. Dominik Kupczak, 17. Filip Turoň, 18. Lukáš Marthaus, 19. Vladimír Hloužek, 50. Filip Turoň, 51. Lukáš Tomiczek - 1. Pavel Balusek, 5. Pavel Balusek, 20. Michal Baroň, 48. Pavel Balusek, 57. Filip Horník; rozhodčí: Ondřej Sojka - Ondřej Lepík; vyloučení: 8:5; využití: 2:2; diváků: 104; zásahy brankářů: Michal Franek 35 - Jaroslav Bartík 24; po třetinách: 5:3, 0:0, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Miroslava Kořenka: "Dnes jsme si nepohlídali první třetinu a soupeř otočil náš náskok. Od druhé třetiny jsme hráli výborně, naplno za což jím děkuju. Soupeři přeju hodně štěstí v dalším kole. Děkujeme za zápas a divákům za kulisu."
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "No... Dnes to byla šichta. Myslím, že nás dnes soupeř i místy docela přehrával. Přišlo mi, že někteří v hlavách už spíš naháněli Langera než aby si nejprve pohlídali Koňaříka. Ale asi i za zásluhy v předešlých kolech jsme postoupili a jsem za to moc rád. Děkuji klukům za nasazení a soupeři za super zápas."
60:00
59:44
Třinec statečně blokuje!!!
59:29
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
58:23
Vyloučen hráč Matěj Hecl družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
56:43
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Filip Horník, asistoval Pavel Balusek (7:5).
56:04
Třinec se právě dostal do obrovské šance v oslabení.
55:10
Timeout Zlín Lions
55:10
Vyloučen hráč Jan Mieszek družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
54:19
Třinec nevyužil přečíslení.
52:52
Franek opět fantasticky zasahuje!
51:47
Halou se ozývá skandování třineckých fanoušků.
50:48
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Jan Mieszek (7:4).
49:22
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Jan Janáč (6:4).
49:21
Teď ji, ale využil lépe!
49:14
Třinec má opět přesilovou hru 5 na 3.
48:46
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání.
47:52
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Filip Horník (5:4).
47:26
Vyloučen hráč Jan Vondřejc družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování hokejky.
46:01
Třinečtí přežili oslabení.
44:00
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
41:14
Oba týmy vstoupily do třetí třetiny aktivně.
40:00
40:00
39:58
... a dokonce dva!!! Po samostatném úniku zlínského útočníka dokázal zabránit gólu.
38:43
Franek přijal výzvu od zlínského gólmana a taky předvedl neskutečný zákrok!
38:02
Neskutečný zákrok Zlínského gólmana!
37:36
Třinci se nedaří udržet míček na polovině soupeře.
35:34
Franek předvádí zákrok za zákrokem!
34:45
Zlínští lvi se rozstříleli.
33:03
Třinec ukázal sportovního ducha, když po zapískání dvou minutého trestu pro Zlín přiznal, že to faul nebyl.
31:28
V téhle třetině je na míčku více Třinec
28:10
Dobrá střela Hloužka ze standardní situace nekončí gólem
25:46
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
24:05
Oba týmy se ocitly v gólových situacích
23:28
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za špatné střídání.
22:03
...tato super přesilovka bohužel nevyužita.
20:01
Třinec zahajuje druhou třetinu přesilovou hrou 5 na 3.
20:00
20:00
19:57
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za opakované přestupky.
19:57
Vyloučen hráč Jan Vondřejc družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
19:23
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Matěj Koňařík (5:3).
18:47
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Vladimír Hloužek, asistoval Tomáš Sikora (5:2).
18:16
Hráči Třince předvádějí ukázkový "bekčeking"
17:11
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Jan Mieszek (4:2).
16:57
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:41
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň bez asistence (3:2).
11:29
Vyloučen hráč Jakub Kyselý družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
07:38
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Dominik Kupczak, asistoval Jan Szmek (2:2).
07:38
Třinec se po drsné ledové sprše naštěstí začíná vzpamatovávat
05:12
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Filip Sikora, asistoval Jan Fiedor (1:2).
04:06
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Michal Kundrata (0:2).
03:50
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
03:20
Tomiczek ve velké šanci, ale přestřeluje
00:22
Zlín využil hned první zavahání domácích
00:21
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Matěj Koňařík (0:1).
00:01
Vitáme Vás u 5.kola poháru českého florbalu mezi domacími Fbc Ossiko Třinec a Zlín Lions
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Sojka a Ondřej Lepík.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Jiří Štěpánek, Matěj Koňařík, Filip Horník, Pavel Balusek, Michal Baroň
00:00
Line-up domácích Ossiko Třinec: brankář: Michal Franek; hráči v poli: Tomáš Sikora, Tomáš Janovský, Filip Turoň, Vladimír Hloužek, Jan Mieszek