1:0
0:1
- : -

Orel Přelouč - TJ Sokol Dvůr Králové nL 1:2
25. Jiří Maček - 15. Rudolf Suk, 38. Denis Dlouhý; rozhodčí: David Kytler - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jakub Albrecht 10 - Karel Godár 18; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:1;
45:00
44:59
Domácí už nevyrovnali a celkem zbytečně prohráli vyrovnaný zápas.
44:20
Hosté takticky nepůjčují míček domácím, a Ti až teď hrají power-play.
41:54
Timeout Orel Přelouč
40:00
Domácí se snaží srovnat, ale kombinací je někdy až příliš a střel málo ...
37:04
A obdobně jak u předchozího gólu - haluz končí v brance, tentokrát ovšem v té orelské.
37:03
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Denis Dlouhý, asistoval Miloslav Krýsl (1:2).
33:05
Ani domácím se nepodařilo využít přesilovku za zbytečné sekání před brankou domácích. Kombinace a zámek byl, ale střely nikoliv ...
31:00
Vyloučen hráč Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Hra se srovnala ve 2. třetině jak opticky, tak střelecky - 4:3 pro domácí. Jen ty góly nám tu dnes zatím nějak nepadají ...
30:00
24:27
A co se nepovedlo z krásných akcí a střel, to napravil Maček jinak - nahodil zpoza brány před branku a někdo z hostujících obránců si srazil míček do vlastní brány sám. Je srovnáno.
24:26
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jiří Maček bez asistence (1:1).
23:15
Ani druhou přesilovku hosté nevyužili, přestože šance tentokrát k tomu měli.
21:02
Vyloučen hráč Petr Novák družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hra rukou.
19:40
I hosté dělají chyby v rozehrávce, ale domácí Maček v tutovce těsně míjí bránu.
18:40
Hosty úvodní gól povzbudil a na začátku 2. třetiny jich je najednou plné hřiště, Albrecht v bráně domácích zatím odolává.
15:00
15:00
Přestože domácí měli jak herní, tak střeleckou převahu 9:5, z gólu se radovali v 1. třetině pouze hosté.
15:00
14:20
Úvodní branku nového ročníku Regionální ligy v Přelouči vstřelili hosté ze Dvora: Jejich vysunutý forčekink jim ke konci třetiny poprvé přinesl úspěch - domácí obrana chybovala v rozehrávce a bleskovým sehráním krátké kombinace hosté zavěsili pod víko - 0:1
14:19
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Martin Heřmanský (0:1).
12:08
Po úvodním tlaku domácích a jejich několika šancích se hosté dostali k laciné přesilovce, kterou ale nedokázali využít a dokonce ani neohrozili bránu domácích.
10:07
Vyloučen hráč Martin Šetina družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Petr Janíček, Martin Heřmanský, Denis Dlouhý, Pavel Kuneš, Rudolf Suk
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč : brankář: Jakub Albrecht; hráči v poli: Petr Novák, Michal Pleskot, Jan Pozler, Jiří Maček, Ladislav Jezdinský