2:1
0:1
- : -

FbC Titáni USK Pardubice - FbK Orlicko-Třebovsko 3:2
10. Jan Pilař, 21. Roman Truhlář, 27. Jakub Berka - 18. Patrik Jurco, 43. Matěj Tesař; rozhodčí: David Kytler - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Adam Pacinda 20 - Jakub Hrdlička 8; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:1;
45:00
44:59
Drama bylo, tlak obrovský i nakonec dobré finální přihrávky, ale Pacinda vše už vychytal.
42:33
Přesilovku sice OT nevyužilo, ale vzápětí střela z dálky prošla mezi hráči po zemi do brány. Bude drama?
42:32
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matěj Tesař, asistoval Pavel Petraš (3:2).
40:20
OT dostává výhodu 1 hráče v poli po vyloučení za sekání a možnost se zápasem ještě něco udělat.
40:19
Timeout FbC Titáni USK Pardubice
40:19
Vyloučen hráč Roman Truhlář družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání.
34:30
Obraz hry stále stejný - Titáni drží a tlačí čas jak očima, tak slovem k časoměřiči :-) Vyložené šance zatím ale žádné na obou stranách.
30:00
30:00
Střely na bránu v 2. třetině - 5:8. Přidá OT nějakou finální přihrávku a vytvoří si tak k tlaku i střelecké šance? Uvidíme ve 3. třetině.
30:00
26:21
A stále stejný scénář - tlak OT Titáni opět v klidu ustáli a ubránili a poté střela od půlky mezi hráči po zemi k tyči a šup - je tam.
26:20
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Jakub Berka, asistoval Vojtěch Havránek (3:1).
22:59
Vyloučen hráč Vojtěch Kolomý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:51
Titáni sympaticky tlaku OT nepodlehli a postupně se z něj dostali úplně - Pilař z brejku nezištně předložil doprava Truhlářovi a ten prázdnou bránu neminul.
20:50
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Roman Truhlář, asistoval Jan Pilař (2:1).
17:24
Do 2. třetiny OT nastoupilo zostra, zpřesnilo kombinaci a střílí - a výsledek se dostavil poměrně rychle. A klasicky v tlaku - z dorážky po zákroku gólmana na střelu z dálky.
17:23
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Matěj Tesař (1:1).
15:00
15:00
Po vedoucím gólu Titánů se hra opticky srovnala a i na střely na bránu to bylo celkem vyrovnané - 3:5. OT je rychlé, ale zatím v kombinacích méně přesné, a tak optický tlak k prvnímu gólu dosud nevedl.
15:00
11:10
A najednou jsou v tlaku Titáni - další šance už ale zatím neproměňují.
10:00
Jak už to tak ve sportu bývá, tak gól dávají ti zatím se bránící - Titáni.
09:38
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Jan Pilař, asistoval Roman Truhlář (1:0).
04:00
Hostů z Orlicka-Třebovska je jako máku a jejich pohyb na hřišti tomu odpovídá - napadají jako vosy. Titáni ale zatím odolávají a dokáží se bránit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Pavel Petraš, David Čížek, Petr John, Tomáš Langer, Matyáš Pinkas