1:2
3:4
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Florbal Primátor Náchod B 7:7
1. Denis Dlouhý, 8. Miloslav Krýsl, 10. Denis Dlouhý, 30. Martin Heřmanský, 34. Rudolf Suk, 36. Petr Janíček, 42. Martin Heřmanský - 5. David Cejnar, 16. David Cejnar, 28. Aleš Kaválek, 33. David Cejnar, 38. Aleš Kaválek, 40. David Cejnar, 44. Tomáš Poupa; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: David Stibor 19 - Matěj Stuchlík 16; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:4;
45:00
44:59
Nakonec zasloužená remíza.
43:38
A Náchod má i jiné střelce - mladý Poupa vyrovnává nenápadnou střelou na 7:7.
43:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Jiří Juhász (7:7).
41:33
Ale Dvůr opět vede - rychle dopředu, přihrávka do křídla a střela z první Heřmanskému vyšla.
41:32
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Heřmanský, asistoval Petr Janíček (7:6).
39:31
A Cejnarovi nevadí ani když jeho tým hraje v oslabení a dává góly dál s lehkostí a přehledem i z brejku - je vyrovnáno.
39:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Cejnar, asistoval Martin Čečetka (6:6).
38:36
Vyloučen hráč Jaroslav Špicner družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
37:45
Náchod se nevzdává, po ošetření gólmana hostí jej hned vzápětí prostřeluje zase Kaválek.
37:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Tomáš Poupa (6:5).
35:52
Dvůr překlápí utkání na svou stranu - po šancích na druhé straně, kdy se 2x vyznamenal gólman Dvora, se kapitán Suk uvolnil za brankou soupeře, předložil Janíčkovi před ní, a ten zkušeně zavěsil kolem gólmana k tyči.
35:51
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Rudolf Suk (6:4).
33:50
Dvůr dokázal zbytečnou přesilovku rychle využít a zase vede.
33:45
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Denis Dlouhý (5:4).
33:22
Vyloučen hráč Jiří Juhász družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře.
32:30
Po chybě Dvora hosté založili rychlý brejk, Kazda parádně uvolnil nabíhajícícho Cejnara a ten zkušeně lehce pod víko dokonal svůj hatrick
32:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Cejnar, asistoval Dan Kazda (4:4).
30:00
30:00
Střely na bránu 5:6 - hra je vyrovnaná a víceméně i skóre. Rozhodne poslední třetina.
30:00
29:12
Dvůr ale opět strhává vedení na svou stranu - Heřmanský se s míčkem zastavil, napřáhl a golfem vyprášil síť v brance hostí z Náchoda.
29:11
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Heřmanský, asistoval Jiří Neumann (4:3).
27:15
A tak udeřilo na druhé straně - Dvůr nechal na své pravé straně volnou dálnici, kterou využil Kaválek, projel tam jak nůž máslem a zavěsil do vingle.
27:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Dan Kazda (3:3).
26:30
Teď naopak tahá za delší konec Dvůr, zejména díky individuálním schopnostem Kuneše, ale gól ne a ne padnout.
24:30
Náchod hodně tlačí, ale 2x nedokázali jeho hráči trefit míček v ložené šanci před odkrytou bránou po skvělých přihrávkách..
20:15
Dvůr si vytvořil solidní tlak při přesilovce i s několika opravdu nebezpečnými situacemi, ale gólman Náchoda odolal a předvedl několik jistých zákroků.
18:09
Vyloučen hráč Filip Pajkrt družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za špatné střídání.
15:44
A Náchod skutečně začíná své šance proměňovat - Cejnar snižuje na rozdíl jediného gólu.
15:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Cejnar, asistoval Tomáš Poupa (3:2).
15:00
15:00
Přestože hosté z Náchoda Dvůr přestříleli 10:8, skóre je opačné. Změní to 2. třetina?
15:00
14:10
Hosté z Náchoda přesilovku nedokázali využít, naopak k jejímu konci zazvonila jejich pravá tyčka po pěkné střele zleva.
12:01
Vyloučen hráč Jan Samek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
09:35
Z lavičky Dvora se nese - ty ... Denis to je střelec :-) A je to tak - z dálky propálil vše včetně gólmana Náchoda.
09:34
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Denis Dlouhý, asistoval Jan Samek (3:1).
07:21
Dvůr jde opět do vedení - Janíček prosprintoval podél pravého mantinelu, předložil ke středu Krýslovi a ten zkušeně mezi ruku a nohu gólmana zavěsil ke vzdálenější tyčce.
07:20
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Petr Janíček (2:1).
04:26
Náchod po pěkné kombinační akci vyrovnává - Juhász předložil na střed Cejnarovi a ten už nezaváhal.
04:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Cejnar, asistoval Jiří Juhász (1:1).
00:21
Na rozdíl od předchozích zápasů dnes, teď 1. střela a hned gól - skoro od půlky až do brány.
00:20
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Denis Dlouhý, asistoval Martin Heřmanský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Rudolf Suk, Petr Janíček, Martin Heřmanský, Denis Dlouhý, Pavel Kuneš