1:0
0:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - Orel Přelouč  1:4
29. Jan Horák - 2. Petr Novák, 14. David Verunáč, 31. Ladislav Jezdinský, 33. Viktor Čapek; rozhodčí: David Kytler - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Karel Aubus 13 - Jakub Albrecht 16; po třetinách: 0:2, 1:0, 0:2;
45:00
44:59
Výborný fyzicky kombinační výkon přinesl Orlům první 3 body v sezóně.
43:45
A Orlové kombinačně drží míček a nepouštějí OT do tlaku - skvělý taktický výkon.
39:30
Domácí hrají na 3 útočné trojky a dokáží tak zatím fyzicky držet krok s vosami z OT. Jejich tlak je tak spíše platonický a brejky Orlů velmi nebezpečné...
35:45
Domácí celkem s přehledem ubránili přesilovku OT, skvěle oslabení sehrála pro změnu dvojka Šetina, Křinka R.
33:38
Vyloučen hráč Michal Bulis družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
32:20
Paráda - 1. gól za muže dává benjamínek týmu V. Čapek. Nahrál ten nejzkušenější, jeho trenér v mládežnických družstvech Bína.
32:19
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Viktor Čapek, asistoval Pavel Bína (1:4).
31:00
V oslabení se po vydřeném míčku od Pozlera poprvé v sezóně prosazuje Jezdinský. Skvělý brejk zkušené dvojice a výborně sehrané oslabení.
30:59
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Jan Pozler (1:3).
30:00
30:00
Z pohledu domácích diváků škoda, že OT snížilo těsně před koncem třetiny na 1:2. Na střely jinak ve 2. třetině 6:5 pro OT. Rozhodne 3. třetina, asi to bude drama.
30:00
29:16
Vyloučen hráč Viktor Čapek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
28:26
A nakonec OT pomohl náhodně sražený míček a Horák z boku trefuje prázdné místo u tyče bezmocného Albrechta - OT se vrací do zápasu i výsledkově.
28:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval Jan Machatý (1:2).
27:00
Kombinací a důrazem si Orlové dokáží zatím udržet OT v neustálém pohybu na distanc a skóre se tak zatím nemění.
23:40
První lajna Orlů se skvěle hrající obranou dvojkou Křinka M., Kurka se kombinací dostala k ložence Pozlera, ten má ale dnes asi zakletou bránu.
22:40
Po nevyužité přesilovce Orlů, se OT vzepjalo a dostává se do tlaku, Albrecht ale v bráně domácích drží.
19:43
Vyloučen hráč Tomáš Dryml družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
Hra vyrovnaná i střelecky 6:5 pro OT, produktivita zatím lepší na straně domácích Orlů.
15:00
13:41
A domácí se vymaňují z pohybového nátlaku OT a zvyšují na 2:0. Verunáč doráží prudkou střelu Šetiny z úhlu.
13:40
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Martin Šetina (0:2).
06:00
Přesilovku OT domácí Orli přežili bez problémů a teď se opticky hra opět vyrovnala. Přelouč dokáže udržet míček, což otupuje pohyblivost OT a tak se nedostává do tlaku.
03:29
Vyloučen hráč Michal Pleskot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:55
Poté, co Bulis udržel na pozici beka míček při tlaku na něj na půlce hřiště, přišla standardka po faulu a Novák trefil šibenici po Pleskotově rozehře.
01:54
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Petr Novák, asistoval Michal Pleskot (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč : brankář: Jakub Albrecht; hráči v poli: Michal Pleskot, Jan Pozler, Jiří Maček, Ladislav Jezdinský, Petr Novák