1:2
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:11
6. David Stöhr, 6. Václav Částek, 9. Lukáš Horník, 15. Karel Kuta, 17. David Stöhr, 20. Václav Částek, 43. Tomáš Šikl - 3. Jan Pich, 9. Jan Pich, 10. Miroslav Kábrt, 11. Miroslav Kábrt, 11. Jakub Tichý, 14. Tomáš Balcar, 22. Jan Pich, 30. Miroslav Kuře, 30. Tomáš Balcar, 35. David Šimáně, 36. Jakub Tichý; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Novák 14 - Jan Beneš 12; po třetinách: 4:6, 2:3, 1:2;
45:00
44:26
Formánek nám ukázal krásný návrat. Protihráč neměl šanci ho doběhnout.
42:53
Formánek si proběhne středem a střílí. Střelu mu ale zblokuje Tesař
42:24
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Tomáš Šikl, asistoval Filip Hurych (7:11).
41:41
Kašpar unikátně sbírá míček protihráči a jde si na golmana. Ten si však jeho střelu pohlídá.
40:31
Jakub Tichý střílí až z toho padá na zem.
37:30
Hra se dostává do vyhrocené nálady. I tribuna si žádá trest pro jednoho hráče ze Skutče za nedovolené bránění. Trest rozhodčí ale neuznali.
35:02
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Tichý bez asistence (6:11).
34:38
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil David Šimáně, asistoval Miroslav Kuře (6:10).
33:57
Spoluhřáči ze Skutče se mezi sebou nedomluvili. Tesař chtěl zkusit backhandovku, ale Hurych mu míček těsně před střelou sebral.
30:00
30:00
29:57
Balcar si udělal slalom mezi hráči ze Skutče a zakončil otočkou od mantinelu.
29:56
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tomáš Balcar, asistoval Jakub Tichý (6:9).
29:27
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře, asistoval David Šimáně (6:8).
28:40
Malý to zkusil na Beneše. Vznikla z toho ale jen zvonkohra.
27:15
Vyloučen hráč Miroslav Kuře družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
26:44
Kuře šel sám na bránu, jeho střelu si však Novák pohlídal.
24:20
Obrovská šance pro Rtyni. Nahrávka před bránou Skutče pro Picha, střela po zemi do prázdné brány, ale Tesař zastoupil svého golmana a velice dobře si postavil hokejku, aby míček neprošel.
23:20
Šikl vystřelil. Trefil ale jen boční síť.
22:00
Oba týmy jsou opět v plném počtu.
21:29
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Pich, asistoval Miroslav Kábrt (6:7).
19:56
Hra se vyostřuje. Před bránou Skutče se do sebe pustili Hromádko s Novotným. Rozhodčí je naštěstí stihli od sebe včas odtrhnout než by se stala větší katastrofa. Takto je stihl jen trest.
19:55
Vyloučen hráč Marek Hromádko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hrubost.
19:55
Vyloučen hráč Jakub Novotný družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
19:20
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Václav Částek bez asistence (6:6).
19:15
Beneš právě zachránil Rtyni před Částkovou střelou když si šel sám na golmana.
17:50
U brány Rtyně to jen vře. Dohadování se mezi sebou a s rozhodčími je na denním pořádku.
16:42
Očividně i s naprasklým míčkem se dá dát gól.
16:41
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil David Stöhr, asistoval Filip Hurych (5:6).
15:00
15:00
14:13
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Karel Kuta, asistoval Lukáš Horník (4:6).
13:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tomáš Balcar, asistoval Petr Kašpar (3:6).
13:30
Částek právě zabránil Rtyni k další proměně střely.
11:39
Hra se přelévá z poloviny na polovinu. Po většině si však drží míček Rtyně
10:26
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Tichý, asistoval Pavel Formánek (3:5).
10:21
A opět ta stejná pohádka. Výběh na střed a otočka
10:20
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt, asistoval Miroslav Kuře (3:4).
10:07
Vyloučen hráč David Stöhr družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
09:23
Kábrt nám opět předvedl svoji ukázkovou střelu z otočky.
09:22
08:36
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Lukáš Horník, asistoval Marek Hromádko (3:2).
08:20
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Pich, asistoval Miroslav Kuře (2:2).
07:30
Skuteč obrátila hru na svoji stranu.
05:49
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Václav Částek, asistoval Jan Tesař (2:1).
05:05
Skuteč šla na nájezd za Hebelkův faul. Vyslali Davida Stohra a ten svůj pokus proměnil.
05:04
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil David Stöhr z trestného střílení (1:1).
03:26
Pich mohl znovu skórovat. Golman ze Skutče si ho však pohlídal.
02:40
Rtyně se prozatím dostává k míčku častěji než Skuteč.
02:16
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Pich, asistoval Petr Kašpar (0:1).