0:3
1:2
- : -

IBK Hradec Králové B - HAGA Ladies Pardubice 1:7
42. Pavla Soukupová - 3. Kateřina Fišerová, 9. Kateřina Fišerová, 20. Hana Černá, 25. Kateřina Fišerová, 28. Jana Chabadová, 40. Veronika Lacioková, 42. Aneta Johnová; rozhodčí: Tomáš Krejčí - Jiří Němec; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Anna Kunčíková 27 - Michaela Janovská 20; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:2;
45:00
44:59
Střely na branku: 3. třetina Domácí 6 Hosté 10
43:13
Timeout IBK Hradec Králové B
41:38
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Pavla Soukupová bez asistence (1:7).
41:22
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Aneta Johnová, asistoval Aneta Lichtenbergová (0:7).
39:57
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Veronika Lacioková bez asistence (0:6).
32:34
Vyloučen hráč Jana Chabadová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:59
Střely na branku: 2, třetina Domácí 8 Hosté 13
27:19
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Jana Chabadová bez asistence (0:5).
24:18
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Kateřina Fišerová, asistoval Hana Černá (0:4).
23:29
Vyloučen hráč Kristýna Rejmanová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za blokování hokejky.
19:03
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Hana Černá, asistoval Michaela Rajmová (0:3).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku: 1. třetina Domácí 7 Hosté 11
08:50
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Kateřina Fišerová, asistoval Lenka Kubaštová (0:2).
02:26
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Kateřina Fišerová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Krejčí a Jiří Němec.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Ladies Pardubice:
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové B: brankář: Anna Kunčíková; hráči v poli: Lenka Karalová, Karolína Kovářová, Emanuela Žďárská, Lucie Linhartová, Pavla Soukupová