0:3
2:1
- : -

FC Dynamo Pardubice - FBK Jičín POHODA TEAM B 3:8
9. Lucie Lednová, 40. Alena Sixtová, 41. Alena Sixtová - 4. Šárka Chlumská, 8. Pavlína Mikolášková, 10. Michaela Dvořáková, 12. Lea Petrgálová, 16. Šárka Chlumská, 26. Pavlína Mikolášková, 27. Markéta Šudová, 37. Kateřina Rozsypalová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Martin Halousek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Veronika Švadlenková 16, Veronika Groulíková 6 - Štěpánka Vondrovicová 13; po třetinách: 1:4, 0:3, 2:1;
45:00
Střely: 9:7
45:00
Pardubický kolotoč se neroztočil a jičínské opět předvedli zkušenost a opět vyhrály, gratulujeme
45:00
40:46
Branku družstva FC Dynamo Pardubice vstřelil Alena Sixtová bez asistence (3:8).
39:11
Branku družstva FC Dynamo Pardubice vstřelil Alena Sixtová, asistoval Kateřina Heblíková (2:8).
37:39
Vyloučen hráč Jana Kořínková družstva FBK Jičín POHODA TEAM B na 2 minuty za sekání.
36:17
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Kateřina Rozsypalová, asistoval Hana Novotná (1:8).
30:01
Všem sludujícím textový online se omlouvám, ale dále nebudu pokračovat - začína semifinále MS Rugby Anglie - All Blacks
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Veronika Groulíková družstva FC Dynamo Pardubice
26:19
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Markéta Šudová, asistoval Kateřina Rozsypalová (1:7).
26:19
rezebrané pardubické hráčky, a markéta míček uklidila do prázdné branky
25:19
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Pavlína Mikolášková bez asistence (1:6).
25:19
Není nad to, to udělat sám, vybojovat balonek a pak zavěsit jako mikeš
21:12
Vyloučen hráč Petra Víznerová družstva FC Dynamo Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
21:12
v 6 se na hřišti nehraje
18:10
krásná střela domácí hráčky(pardubické) hilda v pohodě chytá - s prstem v nose
15:38
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Šárka Chlumská bez asistence (1:5).
11:51
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Lea Petrgálová, asistoval Michaela Vacková (1:4).
11:51
Už chápu, proč jičínské si říkaj, že jsou zkušený, jelikož dát gol ze zabranky se jen tak nevidí, ale jak je vidět, jde to
10:13
2 na 1 na pardubickou bránu a kuře trefuje prostředek brány, ještě k tomu po zemi, což znemená, že to švadlenka chytila
09:30
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Michaela Dvořáková, asistoval Pavlína Mikolášková (1:3).
09:30
No a k tomuto golu vám nic nenapíšu, páč jsem to neviděl
08:42
Branku družstva FC Dynamo Pardubice vstřelil Lucie Lednová, asistoval Anežka Netušilová (1:2).
08:42
První nebezpečná akce pardubických žen skončil v brance. Hold nedáš dostaneš - pár vteřin před touto brankou nebyl uznán gol jičínských
07:13
Timeout FC Dynamo Pardubice
07:13
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Pavlína Mikolášková, asistoval Šárka Chlumská (0:2).
07:13
Mikeš z vlastní poloviny proběhla prostředkem, narazila si se šárkou a poslala míček mezi nohy pardubické golmance
05:32
Další gol měla šárka na hokejce, ale golmanka míček vyrazila, hezký zákrok
03:27
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Šárka Chlumská, asistoval Jana Kořínková (0:1).
03:27
Před brankou domácích volná šárka dostala přihrávku přímo na hokejku a nekompromisně pod víko zavěsila