0:0
2:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - TJ Jablonné nad Orlicí 4:1
5. Veronika Kyšková, 10. Veronika Kyšková, 29. Veronika Kyšková, 33. Veronika Kyšková - 27. Monika Dolečková; rozhodčí: Veronika Čubová - Kateřina Koucká; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 10 - Barbora Kopecká 15; po třetinách: 2:0, 0:0, 2:1;
36:00
35:59
Celkový počet střel za 3 třetiny domácí 19 hosté 11. Toto utkání sledovalo 20 diváků.
32:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Veronika Kyšková, asistoval Tereza Kyšková (4:1).
28:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Veronika Kyšková bez asistence (3:1).
27:46
Vyloučen hráč Monika Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za špatné střídání.
26:38
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Monika Dolečková, asistoval Petra Macháčková (2:1).
24:00
24:00
12:00
12:00
11:27
Vyloučen hráč Tereza Ježková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:59
Vyloučen hráč Veronika Kyšková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Veronika Kyšková, asistoval Aneta Ludvíková (2:0).
07:50
Vyloučen hráč Tereza Ježková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
04:48
03:34
Vyloučen hráč Agáta Mikulová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.