1:3
1:1
- : -

FBC Dobré - Dobruška - FTC Vysoké Mýto 3:6
3. Tereza Arijčuková, 18. Victoria Bartošová, 36. Victoria Bartošová - 2. Monika Veselá, 3. Tereza Spoustová, 15. Tereza Spoustová, 23. Denisa Peroutková, 23. Denisa Peroutková, 26. Denisa Peroutková; rozhodčí: Daniel Suchý - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Adéla Dubská 22 - Nikola Dlouhá 24; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:1;
36:00
35:31
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Victoria Bartošová, asistoval Nicol Hrnčířová (3:6).
34:01
Vyloučen hráč Tamara Adámková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
30:04
Vyloučen hráč Tereza Arijčuková družstva FBC Dobré - Dobruška na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:13
Vyloučen hráč Kateřina Vaňásková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
25:23
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Denisa Peroutková, asistoval Lucie Potštejnská (2:6).
24:00
24:00
22:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Denisa Peroutková, asistoval Jolana Mihulková (2:5).
22:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Denisa Peroutková bez asistence (2:4).
21:24
Vyloučen hráč Hana Dyntarová družstva FBC Dobré - Dobruška na 2 minuty za sekání.
18:59
Vyloučen hráč Renée Elizabeth Hozáková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
17:10
14:45
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Spoustová, asistoval Tereza Beránková (1:3).
12:00
12:00
08:27
Vyloučen hráč Kateřina Vaňásková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
02:39
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Tereza Arijčuková, asistoval Victoria Bartošová (1:2).
02:28
01:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Monika Veselá, asistoval Denisa Peroutková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Lucie Potštejnská, Daniela Kopřivová, Tereza Beránková, Tamara Adámková, Tereza Spoustová