1:0
1:0
- : -

FTC Vysoké Mýto - FBK Kobra Tatran Hostinné 5:0
4. Kateřina Vaňásková, 10. Kateřina Vaňásková, 10. Tereza Beránková, 23. Denisa Peroutková, 26. Magdaléna Baťová; rozhodčí: Ondřej Hájek - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 6, Adéla Nováková 6 - Klára Karlíková 12; po třetinách: 3:0, 1:0, 1:0;
36:00
25:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Magdaléna Baťová, asistoval Monika Veselá (5:0).
24:00
24:00
22:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Denisa Peroutková, asistoval Tamara Adámková (4:0).
20:35
Vyloučen hráč Anna Dymáková družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
19:16
Střídání brankáře. Nový brankář Adéla Nováková družstva FTC Vysoké Mýto
13:41
Vyloučen hráč Jolana Mihulková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:00
12:00
09:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Beránková, asistoval Tereza Spoustová (3:0).
09:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kateřina Vaňásková, asistoval Denisa Peroutková (2:0).
03:23
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kateřina Vaňásková bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hájek a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Lucie Potštejnská, Daniela Kopřivová, Tamara Adámková, Tereza Spoustová, Tereza Beránková