1:2
0:1
- : -

HAGA Pardubice - TJ Lanškroun 4:4
6. Vojtěch Schejbal, 9. Martin Puchýř, 12. Adham El Walily, 26. Jan Kohút - 12. Michal Pfeifer, 21. Matěj Parent, 25. Pavel Kadrnožka, 33. David Chládek; rozhodčí: Pavel Špryňar - Martin Doležal; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Tomáš Peichl 23 - Matěj Maršík 13; po třetinách: 3:1, 1:2, 0:1;
45:00
42:49
Timeout HAGA Pardubice
32:28
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil David Chládek bez asistence (4:4).
30:00
30:00
27:10
Vyloučen hráč Vít Šembera družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:40
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Jan Kohút, asistoval Martin Puchýř (4:3).
24:55
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil Pavel Kadrnožka, asistoval Vít Šembera (3:3).
20:16
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil Matěj Parent, asistoval David Chládek (3:2).
15:00
15:00
11:45
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil Michal Pfeifer, asistoval Dominik Morávek (3:1).
11:09
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Adham El Walily, asistoval Martin Puchýř (3:0).
08:38
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Puchýř, asistoval Vojtěch Schejbal (2:0).
07:44
Vyloučen hráč Matěj Parent družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za hra na zemi.
05:48
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vojtěch Schejbal, asistoval Tomáš Peichl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Martin Doležal.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lanškroun: brankář: Matěj Maršík; hráči v poli: Michal Pfeifer, David Slouka, Tomáš Bureš, Dominik Morávek, Kryštof Vetchý