- : -
FBS Olomouc
FBC Přerov

FBS Olomouc - FBC Přerov 6:1
15. Jonáš Náplava, 18. Jonáš Náplava, 18. Matěj Romanovský, 26. Martin Ambrož, 31. Tomáš Štrbák, 35. Tomáš Jelínek - 32. Michael Krampla; rozhodčí: Radek Šiška - Jan Dohnal; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vilém Bodnár ? - Miroslav Kovařík ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 3:1;
36:00
34:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Martin Daniš (6:1).
33:22
Vyloučen hráč Gabriela Vaculová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:05
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michael Krampla, asistoval Michal Spáčil (5:1).
30:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Štrbák, asistoval Tomáš Jelínek (5:0).
26:42
Vyloučen hráč Matyáš Zbránek družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
26:11
Vyloučen hráč Samuel Müller družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
25:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Ambrož, asistoval Jonáš Procházka (4:0).
24:00
24:00
17:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Matěj Romanovský, asistoval Martin Pavlík (3:0).
17:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jonáš Náplava, asistoval Martin Ambrož (2:0).
14:43
12:00
12:00
07:30
Vyloučen hráč Martin Ambrož družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
06:27
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šiška a Jan Dohnal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov:
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Vilém Bodnár; hráči v poli: Tomáš Štrbák, Prokop Pecha, Tomáš Jelínek, Kryštof Novák, František Kužel