1:4
3:0
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - OLYMP FLORBAL 5:6
1. Pavel Formánek, 38. Martin Hrmo, 47. Šimon Perek, 51. Šimon Perek, 59. Pavel Formánek - 3. David Jurášek, 11. David Jurášek, 24. Václav Lauda, 26. David Nesnídal, 27. Ivan Petr, 34. Ivan Petr; rozhodčí: Petr Holeček - Jan Jeřábek; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Vališ 16, Vojtěch Kačer 25 - Jan Dvořák 33; po třetinách: 1:2, 1:4, 3:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Děkujeme za zorganizované utkání. Zápas byl dobrý až na nervozní závěr a hodně děkujeme za povedený nástup.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme ztratili 3 body. Nešlo nic. Netrefujeme prázdné branky. Naivně bráníme. Do toho spousty podivných situací, které nás sráží. Už se těšíme na další zápasy, protože příští zápas bude diametrálně jiný.
59:02
Vyloučen hráč Pavel Formánek družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:31
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek bez asistence (5:6).
57:41
Vyloučen hráč Tomáš Troják družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
52:29
Timeout OLYMP FLORBAL
52:29
Vyloučen hráč Tomáš Troják družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
50:56
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Martin Hrmo (4:6).
50:46
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
48:31
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
46:01
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Radek Vobr (3:6).
40:00
40:00
37:23
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Martin Hrmo, asistoval Šimon Perek (2:6).
33:48
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (1:6).
33:48
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Kačer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
26:17
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (1:5).
25:29
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Nesnídal, asistoval David Jurášek (1:4).
23:14
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Václav Lauda, asistoval Jiří Beck (1:3).
20:38
Vyloučen hráč Václav Lauda družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:05
Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil Ivan Petr.
10:42
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek bez asistence (1:2).
08:02
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za vysoká hokejka.
02:56
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek, asistoval Dalibor Thoma (1:1).
00:45
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Jakub Malecha (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jan Jeřábek.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Václav Lauda, Jakub Jareš, Jiří Beck, Ivan Petr, Jan Denemark
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Jan Novotný, Pavel Formánek, Jakub Malecha, David Podařil, Tomáš Troják